پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 515353 تاریخ : 1399/04/14-14:06:25
,2,
بانک کشاورزی،کشاورزان را صاحب ماشین آلات کشاورزی کرده است

قدردانی رئیس مرکز توسعه مکانیزاسیون وزارت جهاد کشاورزی از بانک کشاورزی:

بانک کشاورزی،کشاورزان را صاحب ماشین آلات کشاورزی کرده است

رئیس مرکز توسعه مکانیزاسیون وزارت جهاد کشاورزی با بیان اینکه از سال1392تا کنون بیش از 11 هزار میلیارد تومان در مکانیزاسیون بخش کشاورزی سرمایه گذاری شده است گفت:طی این مدت بخش عمده ای از کشاورزان با دریافت تسهیلات از بانک کشاورزی صاحب ماشین آلات کشاورزی شده اند.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی و همکاری های بین الملل بانک کشاورزی، کامبیز عباسی صبح روز شنبه 14تیر ماه در گفت و گو با شبکه خبر درباره پرداخت تسهیلات مکانیزاسیون به بخش کشاورزی، ضمن اعلام مطلب فوق افزود: به طور میانگین سالانه 1500 میلیارد تومان تسهیلات در اختیار کشاورزان قرار گرفته است و عمده کشاورزانی که نیازمند خرید ماشین آلات بوده اند تو انسته اند با تسهیلات بانک کشاورزی نسبت به خرید این ماشین آلات اقدام کنند.

وی با بیان اینکه نرخ تسهیلات پرداختی 15درصد و تسهیلات تکلیفی وتلفیقی با سود 4 درصد برای فن آوری های نوین در حوزه های مختلف بخش کشاورزی است،خاطر نشان کرد:حوزه های دام وطیور،زراعت،آبزی پروی،باغبانی،گلخانه و ... که نیاز به ماشین آلات و تکنولوژی دارند هیچ محدودیتی برای دریافت این تسهیلات ندارند و شعب بانک کشاورزی سراسر کشور نسبت به پرداخت این تسهیلات اقدام خواهند کرد.

عباسی اضافه کرد:بانک کشاورزی همکاری بسیارخوبی با ما داشته است و در شرایط تحریم های ظالمانه کشورهای غربی،با استفاده از تسهیلات این بانک 95درصد سرمایه گذاری در صنعت داخل کشور اتفاق افتاده است.

رئیس مرکز توسعه مکانیزاسیون وزارت جهاد کشاورزی با بیان اینکه 11هزار میلیارد تومان در بخش مکانیزاسیون کشاورزی جذب و سرمایه گذاری شده است افزود: در نتیجه این سرمایه گذاری بیش از 130هزار دستگاه تراکتور در اختیار کشاورزان قرار گرفته است.

وی در ارتباط با مکانیزاسیون برنج افزود:مکانیزاسیون برنج از حدود 12 درصد در ابتدای سال 1392 درحال حاضر به بیش از 75 درصد به صورت مکانیزه رسیده است و شالیکاران با رغبت بیشتر و رعایت مسائل زیست محیطی و دوری از صعوبت در مزارع خود مشغول به فعالیت هستند.

عباسی با بیان اینکه سالانه به طور میانگین 2هزار تا 2500 میلیارد تومان تسهیلات در کشور نیاز داریم افزود: برای سال 1399 با تأکید وزیر جهاد کشاورزی 2500 میلیارد تومان به تمام استان ها ابلاغ شده است.

رئیس مرکز توسعه مکانیزاسیون وزارت جهاد کشاورزی با اشاره به نقش بانک کشاورزی در این زمینه گفت: در این شرایط از بانک کشاورزی به دلیل سرمایه گذاری و حمایت از مکانیزاسیون تشکر و قدردانی می کنم.

وی افزود: به جرأت می توان گفت با تکیه بر این سرمایه گذاری و صنعت داخلی کشور تمام گندم کشور با استفاده از ماشین آلات داخلی کاشت و برداشت می شود.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 225
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران