پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 6780 تاریخ : 1391/08/08-17:24:26
,16,17,
بانک ها دستگاه های طاغوتی هستند

سرپرست کمیته امداد امام (ره)

بانک ها دستگاه های طاغوتی هستند

مدیران بانک ها حزب الهی اند

سرپرست کمیته امداد امام خمینی با انتقاد شدید از وضعیت بانک‌ها گفت: بانک‌ها دستگاه‌های طاغوتی و سرمایه‌گذاری هستند و حزب‌اللهی نیستند و تنها مدیران آن حزب‌اللهی هستند.

 
 
خبرگزاری فارس: انتقاد تند سرپرست کمیته امداد از بانک‌ها

 حسین انواری در همایش معاونین، روسای ادارات اشتغال و خودکفایی با کارشناسان حرفه‌آموزی استان‌ها که در سالن همایش‌های غدیر برگزار شد، اظهار داشت: در سال جاری تلاش می‌شود 320 هزار فرصت شغلی با اعتبار هزار و 300 میلیارد تومان تحقق پیدا کند.

وی تصریح کرد: آنچه که در حوزه اشتغال امداد صورت می‌گیرد متفاوت با ایجاد اشتغال‌ها در حوزه‌های دیگر است. چرا که در داخل امداد انسان‌های نیازمند و محروم وجود دارند.

انواری بیان داشت: در درون کمیته امداد با انسان‌هایی مواجه هستیم که هیچ انگیزه‌ای برای کار ندارند و این به دلیل ضربات روحی و جسمی است که بر آنها وارد شده است.

سرپرست کمیته امداد اضافه کرد:  آنچه که در امداد باید صورت گیرد برداشتن فشار از این افراد است تا ما بتوانیم شرایط اعتدال و خودباوری را در بین آنها ایجاد کنیم.

انواری اضافه کرد: برای رسیدن به موفقیت در بخش اشتغال باید مراحل مورد نظر از جمله استعدادیابی و شناسایی انجام گیرد تا بتوانیم به خواسته مورد نظر برسیم.

سرپرست کمیته امداد خاطرنشان کرد: ما نیازمند به داشتن خانواده‌های شاداب و با نشاط در جامعه هستیم و تمامی اعضای خانواده باید در تولید این نشاط نقش داشته باشند هدف ما از این اشتغال اقتصادی نیست بلکه سود آن را باید در حوزه‌های درمان و حوزه‌های اجتماعی پیدا کینم.

انواری افزود: با توجه به هدایت‌های مقام معظم رهبری اگر مشکلات معیشتی و دغدغه‌های زندگی قشر محروم حل نماییم، قادر به مسائل فرهنگی، اعتقادی و پیشگیری از آسیب‌ها و ناهنجاری‌ها و بارور شدن استعدادها و شکوفایی و توانمندی خانواده‌ها خواهیم بود.

وی با انتقاد شدید از وضعیت بانک‌ها گفت: بانک‌ها دستگاه‌های طاغوتی و سرمایه‌گذار هستند و این در حالی است که تنها مدیران آنها حزب‌اللهی هستند و در این بخش باید منابع توسط مدیران از دستگاه‌های طاغوتی دریافت و به محرومان داده شودارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 244
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران