پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 489288 تاریخ : 1398/05/19-17:12:31
,1,
بانک صادرات ایران در بهار سال جاری 112 هزار میلیارد ریال تسهیلات حمایتی پرداخت کرد

با اعطای 61 هزار فقره وام؛

بانک صادرات ایران در بهار سال جاری 112 هزار میلیارد ریال تسهیلات حمایتی پرداخت کرد

تسهیلات حمایتی اعطایی بانک صادرات ایران در سه ماهه ابتدای سال 98 با پرداخت 61 هزار فقره وام، به 112 هزار میلیارد ریال رسید.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از روابط‌عمومی بانک صادرات ایران، این بانک در سه ماهه اول سال 98 حدود 61 هزار فقره تسهیلات حمایتی به ارزش نزدیک به 112 هزار میلیارد ریال برای حمایت از بخش‌های مختلف جامعه از قبیل ازدواج، مشاغل خانگی و... تخصیص داده است. 
این بانک برای توسعه اشتغال و حمایت از کارآفرینی طی سه ماه نخست سال جاری، هزار و 919 فقره وام قرض‌الحسنه مشاغل خانگی به معرفی‌شدگان کمیته امداد امام خمینی(ره)، سازمان بهزیستی و وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، به ارزش 289 میلیارد ریال اختصاص داد.
بانک صادرات ایران همچنین طی سه ماهه اول سال جاری با اعطای 8 هزار و 876 فقره وام به ارزش بالغ بر دو هزار و 924 میلیارد ریال برای حمایت از مسکن اقشار ویژه (خانواده‌های محترم شهدا، جانبازان و ایثارگران)، بهسازی و نوسازی مسکن روستایی، نوسازی بافت‌های فرسوده، حوادث قهری و احداث حمام در مناطق کمتر توسعه یافته روستاهای کشور تخصیص داده است. 
در همین راستا، این بانک با هدف ترغیب و تسهیل شرایط ازدواج در بین جوانان و در راستای عمل به تکالیف اجتماعی خود، با تخصیص حدود 8 هزار میلیارد ریال وام قرض‌الحسنه ازدواج و تهیه جهیزیه در سه‌ماهه اول سال 98،  سهم قابل توجهی را در تسهیل شرایط ازدواج متقاضیان برعهده داشته به نحوی‌که در این مدت،  زمینه ازدواج بیش از 24 هزار نفر از جوانان در سراسر کشور را سرعت بخشید.
تسهیلات حمایتی برای حمایت از بنگاه‌های کوچک و متوسط در مدت مورد اشاره نیز از جمله برنامه‌های عملیاتی شده بانک صادرات ایران بوده به نحوی‌که در این مدت، 25 هزار و 644 بنگاه اقتصادی از بیش از 79 هزار و 465 میلیارد ریال تسهیلات حمایتی استفاده کرده اند.
تامین مالی قرض‌الحسنه حوادث قهری از جمله زلزله غرب کشور و مناطق آسیب‌دیده از سیل اخیر نیز از جمله مواردی است که از محل منابع قرض‌الحسنه بانک صادرات ایران تامین می‌شود. 
این بانک در مجموع از ابتدای سال 97 تا پایان خرداد 98، بیش از 358 هزار فقره تسهیلات حمایتی? به ارزش بالغ بر 402 هزار میلیارد ریال به بخش‌های مذکور اعطا کرده است. ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 195
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران