پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 6679 تاریخ : 1391/07/29-12:15:53
,1,16,17,
بانک سامان پاسخگوی نیاز ارزی بازرگانان در مرکز مبادلات ارزی

بانک سامان پاسخگوی نیاز ارزی بازرگانان در مرکز مبادلات ارزی

بانک سامان با استقرار در مرکز مبادلات ارزی، پاسخگوی حجم بالایی از نیاز مشتریان و بازرگانان فعال در حوزه تجارت خارجی به انواع ارزهای بین‌المللی است.

 

 
.
به گزارش اداره روابط عمومی بانک سامان، مرتضی عباسی نماینده بانک سامان در مرکز مبادلات ارزی وزارت صنعت، معدن و تجارت ضمن بیان این مطلب تصریح کرد: واحد بانک سامان در مرکز مبادلات ارزی علاوه بر پذیرش مشتریانی که از سوی شعب معرفی می‌شوند، پذیرای تمام متقاضیانی است که از سوی بانک مرکزی به این واحد معرفی می‌شوند.
نماینده بانک سامان در این مرکز درباره روند پرداخت ارز به متقاضیان اظهار داشت: متقاضیان ابتدا باید به یکی از شعب ارزی بانک مراجعه و اوراق ثبت سفارش با اولویت‌های یاد شده و درخواست خرید ارز به میزان مبلغ مندرج در ثبت سفارش را ارایه کنند.
وی افزود: ظرف مدت زمان کوتاهی پس از واریز وجه نقد در شعب، حواله، برات، اعتبار اسنادی و یا ارز نقدی تحویل مشتریان خواهد شد.
عباسی خاطرنشان کرد: نزدیکی شعبه ولیعصر- زردشت بانک سامان به مرکز مبادلات، سبب تسهیل در امور شده است و تمام متقاضیان می‌توانند در کمترین زمان ارز خود را دریافت کنند.
گفتنی است، در طول روزهای اخیر، مدیران ارشد بانک سامان با حضور در مرکز مبادلات ارزی، ضمن بررسی روند فعالیت این مرکز، به گفت‌‌وگو با نمایندگان بانک مرکزی و مراجعان و رفع مشکلات آن‌ها پرداختند.
 


ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 204
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران