پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 249062 تاریخ : 1395/08/25-11:03:07
,1,
بانک تجارت نشان سیمین مسولیت اجتماعی گرفت

بانک تجارت نشان سیمین مسولیت اجتماعی گرفت

بانک تجارت در نخستین همایش مسوولیت اجتماعی کشور شایسته دریافت نشان سیمین مسئولیت اجتماعی شناخته شد .

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بانک تجارت ، نشان سیمین مسئولیت اجتماعی ، "یادبود دکتر فیاض بخش" ، توسط علی ربیعی وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی به محمدابراهیم مقدم ، مدیرعامل این بانک تجارت اهدا شد.

در این همایش که صبح روز دوشنبه بیست و چهارم آبانماه برگزار شد ، دکتر روحانی رئیس جمهور با اشاره به لزوم یاری رساندن افراد در جامعه به یکدیگر برای حفاظت از سرمایه های اجتماعی گفت : سرمایه تنها نفت، گاز و معادن نیست بلکه باید از رابطه سالم جامعه و دوستی اعضا جامعه حفاظت کنیم تا شکاف در میان مردم بوجود نیاید. سر مسائلی که خیلی برای جامعه مفید و مهم نیست، وقت خود را تلف نکنیم و آنچه قرآن بر آن تاکید دارد سبقت گرفتن در عمل خیر است.

حجت الاسلام والمسلمین روحانی افزود: مدیر و مسئول در هر سطحی باید قدرت حفاظت از سرمایه ها را داشته باشد. نکند چند صباحی در گوشه ای از کشور عظیم ایران، مسئولیتی در کشور برعهده داشته باشیم ولی از سرمایه مادی و معنوی حراست نکنیم.

در ادامه این همایش علی ربیعی وزیر کار و رفاه اجتماعی در سخنانی با اشاره به این که از اوایل فعالیت دولت یازدهم در حوزه فرهنگ نقاط ضعف جامعه بررسی شد، افزود: می شود رشد اقتصادی، کاهش نرخ تورم و دیگر شاخص های اقتصادی را تدبیر کرد، اما موضوع حل آسیب های اجتماعی دشوار است و نیاز به حرکت همه مسئولان و مردم دارد.

وی ضمن اعلام این که سند مسئولیت اجتماعی بزودی تهیه می شود، افزود :دولت خود را در برابر نابرابری جامعه مسوول احساس می کند و به نقش مردم و سازمان های مردم نهاد اعتقاد دارد.

در ادامه این همایش که با شعار "هوای هم رو داشته باشیم" برگزار شده بود ، نشان ملی مسوولیت اجتماعی ایران به سازمانها، نهادها، موسسات و ارگان های فعال در عرصه مسوولیت اجتماعی بویژه در حوزه سلامت، رفاه و تامین اجتماعی اهدا شد. بانک تجارت نیز به سبب عملکرد موفق خود در حوزه هایی چون حفاظت از محیط زیست ، ارائه کمک های مستقیم و غیرمستقیم به سازمان های خیریه ، ارتقاء بهره وری کارکنان و افزایش ساعات کاری مفید در سازمان ، کاهش حوادث شغلی ، ارتقاء سطح سلامت ، امنیت شغلی و رفاه کارکنان ، سرمایه گذاری در امور فرهنگی (درون سازمانی و برون سازمانی) ، به کارگیری شیوه های موثر ارتقای کیفیت خدمات و ... از جمله سازمانهای برتر کشور در این حوزه شناخته شد.

گفتنی است بانک تجارت طی سالهای اخیر کوشیده است تا ضمن رعایت اصول اخلاق حرفه ای، به مسئولیت های اجتماعی و ملی خود نیز عمل کند. از جمله مهمترین اقدامات بانک تجارت می توان به اعطای تسهیلات به واحدهای صنعتی غیر آلاینده ، اقدامات گسترده برای فرهنگ سازی حفظ محیط زیست ، اعطای صدها میلیارد ریال کمک بلاعوض به زندانیان دیه ، تحت پوشش قرار دادن صدها کودک بی سرپرست ، ساخت 26 باب مدرسه ، اهدای صدها هزار بسته لوازم التحریر رایگان به دانش آموزان مناطق محروم کشور ، اعطای کمک های بلاعوض به بیماران کلیوی و فراهم آوردن واریز کمکهای مردمی به حساب سازمانهای خیریه از طریق پایگاه اینترنتی امید تجارت اشاره کرد .ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 197
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران