پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 6521 تاریخ : 1391/07/12-11:39:34
,1,15,16,
بازنشستگان فیش حقوقی خود را از خودپردازها بگیرند

بازنشستگان فیش حقوقی خود را از خودپردازها بگیرند

بانک صادرات ایران در راستای کاهش مراجعات حضوری، هزینه ها و همچنین تکریم بازنشستگان، امکان دریافت فیش حقوقی آنان از طریق دستگاههای خودپرداز را عملیاتی کرد.

 

 
بانک صادرات ایران در راستای کاهش مراجعات حضوری، هزینه ها و همچنین تکریم بازنشستگان، امکان دریافت فیش حقوقی آنان از طریق دستگاههای خودپرداز را عملیاتی کرد.

 به گزارش روابط عمومی بانک صادرات ایران، این بانک در راستای تکریم و ارج نهادن به تلاش و کوشش بازنشستگان خدمت جدیدی را عملیاتی ساخته که طی آن بازنشستگان سازمان بازنشستگی کشوری که حقوق و مزایای خود را از طریق شعب این بانک دریافت می کنند بتوانند از طریق دستگاههای خودپرداز این بانک فیش حقوقی خود را اخذ نمایند که در این راستا این بانک  گزینه «دریافت فیش حقوقی بازنشستگان» بر روی دستگاههای خودپرداز  به منظور  چاپ آخرین فیش حقوقی تعیین کرده است.

بر اساس این گزارش بیش از یک میلیون و 570 هزار نفر از بازنشستگان از طریق شعب این بانک در سراسر کشور حقوق و مزایای خود را دریافت می نمایند که با عملیاتی شدن این خدمت می توانند علاوه بر دریافت وجه و انجام امور مالی نظیر انتقال وجه ،  پرداخت قبوض و … فیش حقوقی خود را نیز دریافت نمایند.

گفتنی است این بانک در راستای انجام تکالیف و رسالت­های اجتماعی خود برای اولین بار در کشور اولین باجه ویژه پرداخت حقوق بازنشستگان را در سرپرستی غرب تهران  به منظور ارایه خدمات به این قشر زحمتکش راه اندازی نموده است.

شایان ذکر است بانک صادرات با دارا بودن بیش از 3 هزار شعبه در سراسر کشور ، صدور 29 میلیون و 500 هزار کارت الکترونیکی برای متقاضیان ،  افتتاح 47 میلیون حساب الکترونیکی برای مشتریان و نصب و راه اندازی 3 هزار و 800 دستگاه خودپرداز نقش بسزایی در ارتقا خدمات بانکی و تحقق اهداف بانکداری الکترونیکی در کشور دارد


ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 190
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران