پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 6869 تاریخ : 1391/08/23-13:38:35
,2,17,
بازدید سرزده عضو هیات مدیره بانک ملی از چند شعبه

بازدید سرزده عضو هیات مدیره بانک ملی از چند شعبه

عضو هیات مدیره از شعب فردوسی ، کالج ، نجمیه و سرهنگ سخایی به طور سر زده بازدید کرد.

 

 

 

آقای خواجه حسنی در این بازدیدها از نزدیک با وضعیت شعب، همکاران و مشتریان آشنا شد و وضعیت ظاهری شعب و همکاران و وضعیت منابع، مصارف و مطالبات شعب مورد بررسی گرفت.
وی در این بازدیدها ضمن تاکید بر رعایت اخلاق شایسته و خوش با یکدیگر و با مشتریان گفت : شادابی و سرزندگی کارمند و محیط کار او تاثیر متقابل بر هم داشته و در بالا بردن سطح کارایی و بهره وری همکاران موثر است.
آقای خواجه حسنی با تاکید بر تقسیم کار و انجام وظایف به صورت دقیق و صحیح ، نقش رئیس و معاون شعبه را در تعیین فعالیت های مرتبط و جنبی بسیار مهم دانست.
وی با اشاره به اهمیت آراستگی شعب گفت : وظیفه همه ماست تا از این برند بزرگ و با عظمت صیانت کنیم. شعب بانک ملی ایران باید شخصیت و منزلت خود و کارکنانش را در نگاه اول به مشتریان هدیه بدهد و آنها را برای تعامل بهتر و مناسب تر ترغیب نماید.
آقای خواجه حسنی عدم اطلاع همکاران از میزان منابع و مصارف شعبه، میزان معوقات و مطالبات و همچنین روش‌های تعامل با مشتریان و نیز جذب منابع را عوامل بسیار مهمی در کاهش کارایی همکاران دانست و بر این مهم که همه باید نسبت به تغییرات منابع موثر حساس باشند؛ تاکید کرد.
گفتنی است در بازدید از شعبه کالج به منظور تقدیر از عملکرد همکاران در رشد منابع و آراستگی شعبه، پاداشی از سوی عضو هیات مدیره، به کارکنان شعبه اختصاص یافت.
لازم به ذکر است آقای خواجه حسنی که ناظر بر فعالیت ادارات امور شعب سراسر کشور است، تاکنون به طور تصادفی و بدون اطلاع قبلی 17 شعبه را بازدید کرده و در این بازدیدها وضعیت شغلی همکاران در شعب، وضعیت آراستگی شعب و همکاران، وضعیت ظاهری گیشه ها و نیز آگاهی همکاران از مسائل جاری شعبه و تغییرات منابع و معوقات را مورد بررسی قرار داده است.
در عین حال تمامی شعب در برنامه بازدید عضو هیات مدیره قرار گرفته است و از طریق بازرسی غیر محسوس نیز رعایت تدابیر وی پیگیری خواهد شد


ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 190
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران