پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 249994 تاریخ : 1395/09/07-12:52:35
,17,
بازار بدهی جوان است/اولین صکوک استصناع را بخش خصوصی منتشر کرد

مدیرعامل شرکت بورس اوراق بهادار تهران

بازار بدهی جوان است/اولین صکوک استصناع را بخش خصوصی منتشر کرد

قالیباف‌اصل افزود: بازار بدهی بازار جوانی است و قاعدتا این بازار یک مسیر طولانی را باید طی کند برای اینکه بتواند بزرگتر شود و به ج واقعی خود برسد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت ،حسن قالیباف‌ در خصوص گسترش بازار بدهی برای پرداخت بدهی‌های دولت به پیمانکاران و اقدامات بخش خصوصی در این ارتباط اظهار داشت: بخش‌خصوصی در کنار دولت اقدامات مؤثری انجام داده است و اولین صکوک استصناع را نیز یک شرکت خصوصی منتشر کرد.

  قالیباف‌اصل در پاسخ به این پرسش که آیا بخش خصوصی توانسته از این ابزار مالی به خوبی استفاده کند؟ گفت: قاعدتا این اقدامات از سوی بخش خصوصی می‌تواند گسترده‌تر باشد هر چند برخی از شرکتها نیز درخواستهایی برای بازار بدهی داده‌اند تا در این بازار تامین مالی کنند.

قالیباف‌اصل افزود: بازار بدهی بازار جوانی است و قاعدتا این بازار یک مسیر طولانی را باید طی کند برای اینکه بتواند بزرگتر شود و به جایگاه واقعی خود برسد.

مدیرعامل شرکت بورس اوراق بهادار تهران تصریح کرد: برای اینکه شرکتهای خصوصی بتوانند اوراق‌شان را منتشر کنند باید بخش رتبه‌بندی شرکتها راه اندازی شود و از این رتبه‌ها در انتشار اوراق استفاده شود.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 191
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران