پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 515311 تاریخ : 1399/04/14-09:16:38
,10028,
بارش پراکنده باران در تهران/ تداوم باد و گرد و خاک در شرق کشور

بارش پراکنده باران در تهران/ تداوم باد و گرد و خاک در شرق کشور

مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ضمن اشاره به تداوم وزش باد و گرد و خاک در نوار شرقی کشور از بارش پراکنده باران در تهران طی روز دوشنبه (16 تیر) خبر داد.

به گزارش بانک و صنعت، صادق ضیاییان اظهار کرد: امروز (14 تیر) در استان های آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، شمال کردستان و زنجان، اردبیل و ارتفاعات البرز مرکزی در استان های گیلان و مازندران طی ساعات بعد ازظهر و اوایل شب افزایش ابر، رگبار پراکنده و گاهی رعد و برق همراه با وزش باد شدید پیش بینی می شود.

وی ادامه داد: فردا (15 تیر) علاوه بر شمال غرب و سواحل شمالی در دامنه های جنوبی البرز واقع در استان های قزوین، البرز و تهران، شمال همدان، مرکزی و قم نیز بارش پراکنده، گاهی رعد و برق و وزش باد شدید رخ می دهد.

به گفته ضیاییان ، روزهای دوشنبه و سه شنبه (16 و 17 تیر) در شرق گیلان، غرب مازندران و ارتفاعات البرز مرکزی بارش پیش بینی می شود و در ارتفاعات واقع در شمال غرب کشور طی ساعات بعد ازظهر بارش پراکنده رخ می دهد.

مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با اشاره به اینکه طی روز چهارشنبه (18 تیر) در بیشتر مناطق کشور آسمان صاف است، تصریح کرد: طی سه روز آینده در نوار شرقی کشور به ویژه زابل وزش باد شدید پیش بینی می شود که در بعضی ساعات با گرد و خاک همراه است.

وی در ادامه اظهار کرد: طی این مدت در ارتفاعات هرمزگان و جنوب کرمان و روز دوشنبه (16 تیر) علاوه بر این مناطق در استان های یزد و شرق اصفهان نیز طی ساعات بعدازظهر و اوایل شب رشد ابر و رگبار پراکنده، گاهی رعد و برق و وزش باد شدید دور از انتطار نیست همچنین امروز و فردا خلیج فارس به نسبت مواج است.

ضیاییان در پایان درباره وضعیت جوی تهران طی دو روز آینده گفت: آسمان تهران فردا (15 تیر) کمی ابری، گاهی افزایش ابر و در بعد ازظهر وزش باد با حداکثر و حداقل دمای 35 و 24 درجه سانتیگراد و روز دوشنبه (16 تیر) نیز نیمه ابری در بعد ازظهر افزایش ابر و گاهی بارش پراکنده و وزش باد با حداکثر و حداقل دمای 34 و 24 درجه سانتیگراد پیش بینی می شود.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 211
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران