پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 489607 تاریخ : 1398/05/26-15:55:45
,5,
ایران خطوط برق افغانستان را توسعه می‌دهد

مدیرعامل شرکت توانیر:

ایران خطوط برق افغانستان را توسعه می‌دهد

مدیرعامل شرکت توانیر گفت: ایران آمادگی دارد در اسرع وقت در زمینه توسعه خطوط برق افغانستان اقدام کند.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت، محمدحسن متولی‌زاده روز شنبه در دیدار با محمد گل خل‌می وزیر انرژی و آب افغانستان به برنامه‌های تدارک دیده در سفر پیشین مقام‌های افغانستان به کشورمان اشاره کرد و گفت: برنامه‌های خوبی تدارک دیده شده که می‌توان با انعقاد تفاهم‌نامه آنها را در اسرع وقت عملیاتی کرد.

وی به اختلاف افق و ساعت در ایران و افغانستان اشاره کرد و افزود: می‌توان از این اختلاف برای برطرف کردن مشکلات برقی دو کشور به خوبی استفاده کرد.
متولی‌زاده به تلاش افغانستان در دستیابی به انرژی خورشیدی اشاره کرد و ادامه داد: می‌توان از این فرصت نیز برای حل مشکلات برقی و کمک به شبکه برق استفاده کرد.
مدیرعامل توانیر افزود: توسعه هرچه زودتر شبکه برق افغانستان منافع زیادی برای مردم به همراه دارد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 203
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران