پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 532959 تاریخ : 1399/09/15-15:35:39
,2,22,
ایجاد امنیت شغلی پایدار و حمایت از تولیدات داخلی با رویکرد کمک به جهش تولید

در سفر معاون مدیرعامل بانک توسعه تعاون در قزوین صورت گرفت:

ایجاد امنیت شغلی پایدار و حمایت از تولیدات داخلی با رویکرد کمک به جهش تولید

معاون امور استان ها و بازاریابی بانک توسعه تعاون از بزرگترین شرکت انحصاری و تولیدی با نام شرکت یاتاقان بوش تولیدکننده انواع قطعات موردنیاز خودروهای سبک و سنگین بازدید نمودند.

به گزارش بانک و صنعتبه نقل از روابط عمومی بانک توسعه تعاون استان قزوین سعید معادی معاون مدیرعامل در امور استان ها و بازاریابی در حاشیه بازدید از شرکت انحصاری یاتاقان بوش بزرگترین تولیدکننده یاتاقان در کشور، بانک توسعه تعاون را بازوی توانمندی در پیکره عظیم صنعت کشور برشمرد. و اذعان داشت: خوشبختانه بانک توسعه تعاون یکی از بانک های پیشرو و موفقی است که تا به این لحظه در حمایت از شرکت های تولیدی وظیفه ذاتی خود را به نحو مطلوبی انجام داده است و در ادامه نیز در مسیر منویات مقام معظم رهبری جهش توسعه و تولید را با گام های استواری طی خواهد نمود.

در این بازدید محمدی مدیر امور استان ها و شعب و کلانتری مدیر شعب استان قزوین با همراهی معادی از بخش های مختلف کارخانه موصوف بازدید به عمل آوردند. گفتنی است شرکت تولیدی یاتاقان بوش که در 5 کیلومتری قزوین واقع گردیده است با 480 پرسنل و در زمینه ساخت قطعات یاتاقان و بوشن خودروهای سبک و سنگین فعالیت نموده و انحصار ساخت و تولید این قطعه مهم صنعتی را در دست دارد. این شرکت با صادرات به کشورهای همجوار و خاورمیانه با اخذ تسهیلات سرمایه در گردش از بانک توسعه تعاون توانست ضمن چابک سازی مجموعه، نسبت به حفظ اشتغال خود اقدامی مهم نماید و این در شرایطی است که کرونا رکود و تعدیل نیرو را در برخی شرکت ها به همراه داشته است.

در انتهای بازدید مدیرعامل کارخانه و مدیران بخش تولید و کنترل کیفیت که میزبان مدیران ارشد بانک توسعه تعاون بودند از عملکرد و خدمات دهی مطلوب بانک توسعه تعاون تقدیر و تشکر نمودند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 308
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران