پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 6815 تاریخ : 1391/08/15-09:01:03
,5,16,17,
اوراق سلف نفتی به زودی منتشر می شود

اوراق سلف نفتی به زودی منتشر می شود

اوراق سلف نفتی به عنوان یک سرمایه گذاری مطمئن و سودآور به زودی منتشر خواهد شد.

 

به گزارش در حاشیه آیین گشایش هشتمین نمایشگاه بین المللی ایران پلاست در جمع خبرنگاران اظهار کرد: مصوبه انتشار اوراق سلف نفتی دو هفته پیش در دولت صادر شده است و این اوراق به زودی منتشر خواهد شد.
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران نیز پیش از این از برنامه ریزی برای فروش نفت خام به مردم در قالب انتشار اوراق سلف نفتی خبر داده بود.

احمد قلعه بانی  تصریح کرده بود: فروش اوراق بهادار سلف نفتی به عنوان ابزاری کارآمد و موثر در صنعت نفت تعریف شده و قرار است با اجرای این روش، سرمایه کلان و جزء افراد حقیقی و حقوقی در این صنعت به کار گرفته شود.

مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران تامین سرمایه از محل فروش اوراق بهادار سلف نفتی یا صکوک سلف نفتی را به عنوان ابزار عملیاتی برای تامین مالی پروژه های جدید و توسعه طرح های نفتی اعلام و تصریح کرد: با استفاده از این روش، مردم می توانند در تولید و استخراج نفت سرمایه گذاری کنند و سود قابل توجهی نصیب آنها شود.
بر اساس این گزارش، مهندس رستم قاسمی در بازدید امروز خود از نمایشگاه ایران پلاست افزود: صنعت پتروشیمی ایران در وضعیتی مطلوب قرار دارد و ایران به دلیل دارا بودن ذخایر سرشار گاز به عنوان یک مزیت بزرگ، ظرفیت های فراوانی برای گسترش صنعت پتروشیمی دارد.
وی افزود: نمایشگاه ایران پلاست نمایانگر توانایی های صنعت پتروشیمی ایران است و به ویژه صنایع تکمیلی پتروشیمی، حضوری موفق و چشمگیر در این نمایشگاه دارد.
قاسمی ادامه داد: بیشتر واحدهای پتروشیمی در کشور خصوصی شده و با واگذاری واحدهای پتروشیمی به بخش خصوصی، روند توسعه این صنعت به خوبی در حال اجراست.
وزیر نفت گفت: چند هاب جدید پتروشیمی تعریف شده است که می تواند توان تولید صنعت پتروشیمی ایران را افزایش دهد؛ از جمله هاب جدید چابهار که آخرین مراحل مطالعه را طی می کند و به زودی عملیات اجرایی ساخت آن آغاز خواهد شد


ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 211
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران