پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 62650 تاریخ : 1393/08/06-10:44:09
,2,16,17,
انعقاد تفاهم نامه همکاری میان بانک سپه و ستاد بازسازی عتبات عالیات

انعقاد تفاهم نامه همکاری میان بانک سپه و ستاد بازسازی عتبات عالیات

مدیرعامل بانک سپه و رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات، تفاهم نامه همکاری امضا کردند.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از پایگاه اطلاع رسانی بانک سپه، سیدکامل تقوی نژاد در جلسه امضای تفاهم نامه همکاری میان بانک سپه و ستاد بازسازی عتبات عالیات ضمن تسلیت فرا رسیدن محرم اظهارداشت: امروز توفیقی حاصل شد تا بانک سپه با تعلق و اعتقادات قوی مذهبی و ارادتی که به عصمت و طهارت دارد، در چارچوب مقررات نظام بانکی ، تفاهم نامه همکاری را با ستاد بازسازی عتبات عالیات امضا کند. 
مدیرعامل بانک سپه افزود:این تفاهم نامه زمینه لازم برای جذب هرچه بهتر منابع مردمی از طرق مختلف برای ساخت، بازسازی و توسعه عتبات عالیات را فراهم خواهد کرد.
وی اظهارداشت: این تفاهم نامه شرایط لازم را برای کمک مردم به عتبات را آسان می کند .
تقوی نژاد گفت: بانک سپه با آمادگی کاملی که در خود ایجاد کرده، همکاریهای وسیعی را در حوزه های مختلف با ستاد عتبات و عالیات آغاز کرده است.
رئیس هیأت مدیره بانک سپه با اشاره به موفقیتهای ستاد عتبات عالیات به ویژه با حضور آقای پلارک در این مجموعه گفت: همزمانی امضای این تفاهم نامه با ایام شهادت امام حسین (ع) و یاران با وفای ایشان برکت و موفقیت آن را تضمین می کند.
مدیرعامل بانک سپه گفت: کارکنان بانک سپه تلاش برای تحقق اهداف تفاهم نامه فوق را ادای دین به اهل بیت عصمت و طهارت می دانند لذا تمام تلاش خود را برای هر چه بهتر انجام دادن آن بکار خواهند بست.
تقوی نژاد در پایان گفت: حساب 110 در کلیه شعب بانک سپه بمنظور واریز وجوه هموطنان در نظر گرفته شده است.
مدیرعامل بانک سپه گفت: ما پایبند به این تفاهم نامه هستیم و در کنار تعهدات کاری، تعهدات عمیق مذهبی بین همکاران بانک سپه در این خصوص وجود دارد، کما اینکه تاکنون نیز همکاران بخشی از حقوق خود را به این مهم اختصاص داده اند.
حسن پلارک رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات دیگر سخنران این جلسه، ضمن تسلیت ایام شهادت امام حسین (ع) و یاران با وفای ایشان و با اظهارخرسندی از همکاری نخستین بانک ایرانی با این ستاد در راستای خدمت به اهل بیت (ع) به تشریح فعالیتهای ستاد بازسازی عتبات عالیات با استفاده از کمکها و نذورات مردم به منظور ساماندهی آنها برای بازسازی و توسعه حرمهای مطهر در کشور عراق پرداخت.
پلارک با بیان اینکه تاریخچه ساخت، نوسازی و توسعه عتبات عالیات قبور مطهره در کربلا، کاظمین، نجف و سامرا، از گذشتگان دور به ایرانیان باز می گردد گفت: در جمهوری اسلامی نیز بهتر از دوران قبل در ارتباط با ساخت، نوسازی و توسعه عتبات عالیات عمل می شود چراکه خود اهل بیت مستقیما مدیریت بر این نظام مقدس را برعهده دارند.
پلارک گفت: تا به امروز ستاد عتبات عالیات بیش از 1000 میلیارد تومان با کمکهای مردم پروژه به انجام رسانده و بیش از 2 هزار تا 2 هزار و 500 میلیارد تومان نیز تا 5 سال آینده پروژه در دستور کار دارد.
وی با اشاره به طرح توسعه عتبات عالیات در حرم حضرت امام علی (ع) و حرم سید الشهدا (ع) اظهارداشت: طراحی صحن حضرت زینب (س) تا پایان دهه اول محرم به پایان خواهد رسید.
پلارک همچنین به طرح توسعه کاظمین و صحنهای امام رضا (ع) و صاحب زمان (عج) و نیز توسعه عمومی حرم در سامرا اشاره کرد.
وی با اشاره به پیشینه شناخت خود از بانک سپه و مدیرعامل این بانک گفت: امروز یک تفاهم نامه همکاری میان عتبات عالیات و بانک سپه امضا شده و براساس آن بانک سپه در خصوص جمع آوری منابع لازم در حوزه ساخت و توسعه و بازسازی عتبات عالیات کمک خواهد کرد.

 

 ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 258
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران