پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 517637 تاریخ : 1399/05/20-17:52:07
,25,
انجام اقدامات کلینیکی برای 1020 معدن

مدیرعامل شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران اعلام کرد:

انجام اقدامات کلینیکی برای 1020 معدن

مدیرعامل شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران بیان کرد: تاکنون اقدامات کلینیکی برای یک هزار و 20 معدن انجام شده است.

به گزارش بانک و صنعت، وجیه الله جعفری با بیان این مطلب، افزود: 2 هزار و 130معدن در قالب 364 پروژه مورد بررسی قرار گرفته است.

وی تصریح کرد: 4 هزار و 494 معدن غیرفعال شناسایی شده است.
مدیرعامل شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران، گفت: برای 21 استان برنامه پایش انجام شده و 154 بلوک معدنی معرفی شده است.

انعقاد32 تفاهم نامه در فعالیت های مرتبط با حوزه معدن

جعفری تصریح کرد: 32 تفاهم نامه شامل 16 تفاهم نامه سرمایه گذاری، 8 تفاهم نامه پژوهشی و آموزشی، 6 تفاهم نامه تامین مالی و 2 تفاهمنامه مرتبط با توسعه استارت آپ ها منعقد شده است.
وی از برگزاری دو همایش در سطح ملی و شرکت در جشنواره و نمایشگاه های تخصصی به عنوان دیگر اقدامات در راستای اهداف اینترنت نام برد و گفت: یک لایه تحت عنوان معادن کوچک مقیاس در سامانه WebGIS شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران ایجاد و تنظیم شده است.

مدیرعامل شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران همچنین تصریح کرد: در این راستا وبسایت طرح احیا معادن کوچک مقیاس راه اندازی شد و درگاه اینترنتی سطام به ادرس/http://ssmines.impasco.gov.ir جهت مکانیزه شدن فرآیند پیگیری های متقاضیان و سرمایه گذاران راه اندازی شده است.

جعفری راه اندازی صفحه اختصاصی اینستاگرام برای طرح احیا را از دیگر اقدامات نام برد و گفت: از نمایندگان سازمان صمت استان ها دعوت شده است و همایشی طی دو مرحله برای آشنایی با طرح و سامانه سطام برگزار با حضور نمایندگان سازمان صمت استانها برگزار شده است همچنین 306 پرسشنامه مشکلات معدنی از دارندگان مجوز های معدنی نیز تکمیل شده که طی برنامه ای مجزا با مشارکت سازمان نظام مهندسی معدن ایران برای تکمیل پرسشنامه های معادن غیر فعال با هدف تسریع در فرآیند بررسی در حال انجام میباشد.

وی در پایان احیا و توسعه 1020 معدن و احداث حداقل 25 واحد فرآوری را از برنامه ها و اهداف سال 1399 عنوان کرد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 289
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران