پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 489483 تاریخ : 1398/05/23-15:17:18
,11,
امضا تفاهم نامه شرکت بهره برداری مترو با سازمان آب و فاضلاب استان تهران

امضا تفاهم نامه شرکت بهره برداری مترو با سازمان آب و فاضلاب استان تهران

صبح امروز مراسم انعقاد تفاهم نامه شرکت آبفای استان تهران و شرکت بهره برداری متروی تهران وحومه در راستای کمک به صرفه جویی در مصرف آب برگزار شد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از شرکت بهره برداری راه آهن شهری تهران و حومه، مراسم انعقاد تفاهم نامه شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه با حضور علی امام مدیر عامل شرکت راه آهن شهری تهران و حومه (مترو) و فرنوش نوبخت مدیر عامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه و محمدرضا بختیاری مدیر عامل شرکت آبفای استان تهران آغاز شد.

موضوع تفاهم نامه؛ در اختیار گذاشتن فضاهای محیطی ایستگاه ها برای فرهنگ سازی صرفه جویی مصرف آب و در مقابل همکاری شرکت آبفا برای تامین  مناسب آب شرب ایستگاه های خطوط برای استفاده مردم خواهد بود. 

مهندس فرنوش نوبخت مدیر عامل شرکت بهره برداری متروی تهران در این مراسم گفت: این تفاهم نامه در راستای کمک و ایجاد فرهنگ سازی در خصوص صرفه جویی در مصرف آب انجام شده است.
مدیرعامل  شرکت بهره برداری متروی تهران با بیان اینکه روزانه بیش از دو و نیم میلیون مسافر از متروی تهران استفاده می‌کنند، گفت: بیشترین ارتباط با مردم را در متروی تهران داریم و به همین دلیل مترو محل بسیار مناسبی برای تبلیغات و فرهنگ‌سازی است.
 وی گفت: ما در شهر زیرزمینی بستر مناسبی برای ایجاد فرهنگ سازی و آموزش های شهروندی داریم.
نوبخت با بیان اینکه امیدواریم با همکاری شرکت آبفا بتوانیم مردم را به کاهش مصرف و استفاده بهینه از آب دعوت کنیم، گفت: از امروز تبلیغات در متروی تهران در خصوص صرفه‌جویی در مصرف آب انجام می‌شود؛ این در حالی است که محل‌های مناسبی را نیز برای اطلاع‌رسانی در مترو در نظر خواهیم گرفت.
وی افزود: در راستای صرفه جویی در مصرف آب که یکی از الزامات زندگی امروزه است قدم برداشته ایم و امیدواریم کار فرهنگ سازی به خوبی انجام شود. 
در ادامه محمد رضا بختیاری مدیر عامل آبفای استان تهران با بیان اینکه باید در کاهش مصرف آب و صرفه‌جویی در آن فرهنگ‌سازی کرد، گفت: متروی تهران به دلیل مسافران زیادی که جابه‌جا می‌کند پتانسیل و ظرفیت بالایی برای فرهنگ‌سازی دارد و به همین دلیل قصد داریم طی تفاهم‌نامه‌ای که امروز منعقد شد تبلیغات گسترده‌ای را در این خصوص داشته باشیم تا مردم مصرف آب کمتری داشته باشند. 
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران با بیان اینکه تفاهم‌نامه امروز آغازگر همکاری با مترو است، گفت: مقوله آب یکی از مهم ترین بحث های دنیا است و با توجه به اینکه ایران جزو کشورهای خشک محسوب می‌شود و هزینه‌های زیادی را برای تأمین و تصفیه آب صرف می‌کنیم، اما متأسفانه با وجود همه سختی‌ها برخی از مردم مراعات نکرده و با آب شرب، ماشین و کوچه را تمیز می‌کنند.
وی گفت: امیدواریم با امضای این تفاهم نامه و فرهنگسازی گسترده در خطوط مترو فرهنگ صرفه جویی در مصرف بهینه آب در کشور گسترده تر شود. ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 182
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران