پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 489603 تاریخ : 1398/05/26-15:27:10
,5,
امضای تفاهم‌نامه میان استانداری و آبفای استان تهران

با هدف ترویج فرهنگ مدیریت مصرف آب و برق

امضای تفاهم‌نامه میان استانداری و آبفای استان تهران

تفاهم‌نامه‌ای میان استانداری تهران، آبفای استان تهران و شرکت‌های آب منطقه‌ای و توزیع برق استان تهران به منظور جلب مشارکت کلیه دستگاه‌های اداری برای ترویج مدیریت مصرف آب و برق در سطح استان تهران امضا شد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت، در چارچوب این تفاهم‌نامه مقرر شده است راهکارهای لازم برای مدیریت مصرف آب و برق به کلیه کارکنان و بخش‌های گوناگون این دستگاه‌ها آموزش و ارائه شود.

هم‌چنین برگزاری نشست‌های آموزشی-توجیهی و بهره‌گیری از ظرفیت‌های اطلاع‌رسانی دستگاه‌های اداری سطح استان تهران نیز از دیگر موارد این تفاهم‌نامه است.

موضوع اطلاع‌رسانی شفاف نیز از دیگر موضوعات این تفاهم‌نامه است که به همین منظور بر ضرورت اطلاع‌رسانی درست و به‌موقع در موقعیت‌های مختلف از جمله مواقع بحران تاکید شده است.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 197
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران