پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 488973 تاریخ : 1398/05/13-18:27:21
,17,
امضای تفاهمنامه‌ای برای کاهش شیوع آسیب‌های اجتماعی در جامعه کار

امضای تفاهمنامه‌ای برای کاهش شیوع آسیب‌های اجتماعی در جامعه کار

وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و دانشگاه علوم پزشکی تهران با هدف کاهش شیوع آسیب‌های اجتماعی در جامعه کار، تفاهمنامه‌ای امضا کردند.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، این تفاهم نامه امروز با حضور «ابراهیم صادقی‌فر» معاون فرهنگی اجتماعی، وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی و امامی رضوی، رئیس پژوهشکده علوم و اعصاب دانشگاه علوم پزشکی تهران به امضا رسید.

صادقی‌فر پس از انعقاد این تفاهمنامه گفت: تلاش شده است با انجام مداخلات پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی میزان شیوع و بروز آسیب‌های اجتماعی در جامعه کار و تولید کاهش یابد.

وی با بیان اینکه طرح ملی کاج در قالب سه بسته خدمتی برای کارگران اجرا می‌شود، اضافه کرد: آموزش و ترویج سبک زندگی سالم، ارایه تسهیلات مراقبت جسمی- اجتماعی و رتبه‌بندی و اعتباربخشی کارفرمایان از محتویات برنامه‌های کارگران و کارفرمایان به شمار می‌رود.  

معاون فرهنگی، اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی تاکید کرد: این تفاهنامه به زودی عملیاتی می‌شود و تنها در شکل تفاهمنامه باقی نمی‌ماند.  

امامی رضوی نیز با استقبال از این تفاهمنامه گفت: کارگران به عنوان نیمی از جمعیت جامعه و جمعیت مولد به شمار می‌روند که هرچه بیشتر مورد توجه و تحت پوشش‌های اجتماعی قرار گیرند جامعه‌ای سالم‌تر خواهیم داشت و این تفاهمنامه به بهبود وضعیت اجتماعی و جسمی و روحی روانی کارگران کمک می‌کند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 195
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران