پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 515316 تاریخ : 1399/04/14-09:36:29
,17,4,
اقتصاد آرژانتین 12 درصد آب می رود/ تورم به 41 درصد خواهد رسید

تحت تاثیر پاندمی کرونا

اقتصاد آرژانتین 12 درصد آب می رود/ تورم به 41 درصد خواهد رسید

تحلیل ماهانه بانک مرکزی آرژانتین پیش بینی کرد در سال 2020 با افت تولید تحت تأثیر محدودیت های وضع شده برای مقابله با شیوع کرونا، اقتصاد این کشور 12 درصد آب برود.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از رویترز، تحلیل ماهانه بانک مرکزی آرژانتین پیش بینی کرد که در سال 2020 تحت با افت تولید تحت تأثیر محدودیت های وضع شده برای مقابله با شیوع کرونا، اقتصاد این کشور 12 درصد آب برود. این در حالی است که در پیش بینی قبلی این بانک تخمین شده شده بود اقتصاد در سال جاری 9.4 درصد آب خواهد رفت.

همچنین نتیجه پیش بینی 41 تحلیل گر بانک مرکزی این بود که امسال نرخ تورم آرژانتین به 40.7 درصد خواهد رسید.

اما در نظرسنجی این بانک نکته مثبتی هم وجود داشت و آن این بود که برخی تحلیل گران پیش بینی کردند تأثیرات پاندمی کرونا گذرا بوده و در سه ماهه های باقی مانده امسال شاهد رشد اقتصادی خواهیم بود.

این چشم انداز ناامیدکننده اقتصادی در حالی اعلام می شود که آرژانتین در تلاش است زمان بندی بازپرداخت 65 میلیارد دلار بدهی خود را به تعویق بیاندازد. پیش از این در اوایل امسال آرژانتین در بازپرداخت مربوط به اوراق قرضه خود ناتوان ماند.

به این ترتیب تحلیل گران پیش بینی می کنند نرخ برابری پزوی آرژانتین در دسامبر 2020 به 88 پزو در مقابل یک دلار برسد و تا دسامبر 2021 این نرخ تا 122.5 پزو در برابر هر دلار تضعیف شود.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 213
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران