پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 6895 تاریخ : 1391/08/27-09:33:31
,11,17,20,
افزایش قیمت مسکن مهر باثبات  بازار منتفی است

افزایش قیمت مسکن مهر باثبات بازار منتفی است

وزیر راه و شهرسازی در حاشیه سفر به شهر جدید پرند در جمع خبرنگاران، گفت: تصمیمات متناسب با بازار صورت می‌پذیرد، بنابراین در صورت ثبات در بازار افزایش قیمت مسکن مهر نیز منتفی می‌شود.

 

علی نیکزاد وزیر راه و شهرسازی به همراه مدیر عامل شهرهای جدید، تعدادی از معاونین و مدیران وزارت راه و شهرسازی، همچنین مدیران شرکت مادر شهرهای جدید برای هشتمین بار در سال جاری از پروژه های در حال احدث مسکن مهر شهر جدید پرند بازدید کردند.

در این بازدید که سعید صابونی مدیرعامل شرکت عمران شهر پرند و سایر مدیران و معاونین وی  وزیر راه و شهرسازی را همراهی می کردند، از پروژه های هسا، کیسون و مپسا بازدید به عمل آمد. نیکزاد با مدیر عامل این پروژه ها به بحث و گفت و گو پرداخت و گزارشاتی را مبنی بر روند پیشرفت فیزیکی ساخت و ساز واحدهای مسکن مهر از آنان جویا شد، همچنین نسبت به تسریع در محوطه سازی واحد های آماده تحویل دستورات لازم را صادر کرد.

وی همچنین درحاشیه این بازدید و در جمع خبرنگاران با بیان این موضوع که برخی مسکن مهر را در اولویت ندانسته و می گویند مسکن مهر از اقدامات ضروری نیست، اظهار داشت: با توجه به وضعیتی که در بحث ارز در کشور به وجود آمد و ورود و تاثیر این موضوع در حیطه مسکن نیز طبیعی بودارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 211
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران