پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 517696 تاریخ : 1399/05/22-13:48:35
,11,
افزایش سخت گیری در ورود افراد بدون ماسک به فرودگاه ها

رییس سازمان هواپیمایی اعلام کرد:

افزایش سخت گیری در ورود افراد بدون ماسک به فرودگاه ها

رییس سازمان هواپیمایی کشوری گفت: با هدف رعایت پروتکل های بهداشتی بخصوص جلوگیری از ورود افراد بدون ماسک در فرودگاه ها، سخت گیری نیروی انتظامی افزایش می یابد.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از سازمان هواپیمایی کشوری، تورج دهقانی زنگنه در دیدارد با سردار اشتری فرمانده نیروی انتظامی کشور، گفت: یکی از محورهای مهم ایجاد امنیت در فرودگاه ها و فراهم شدن آسایش و آرامش حاکم بر فرودگاه ها به دلیل حضور این نیروها است.

وی گفت: از آنجایی که کنترل مرزهای هوایی کشور نیازمند نیروهای همیشه بیدار، سخت کوش و مردمی است این نیروها چه در گذشته و چه در آینده متضمن سفرهای آرام و و امن مورد انتظار مسافران هوایی هستند.

زنگنه توضیح داد: این نیروها همواره عرصه را برای هرگونه تخلفی برای متخلفان تنگ کرده اند که تلاش آنها قابل تقدیر است.

زنگنه همچنین جدیت نیروی انتظامی در رعایت پروتکل های بهداشتی بخصوص جلوگیری کردن از ورود افراد بدون ماسک در فرودگاه ها را حاصل حس مسوولیت پذیری و انسان دوستی نیروی انتظامی به جهت دفاع از سلامت و عزم آنها در مهار شیوع کرونا دانست.

سردار اشتری نیز در این دیدار ضمن تبریک به رئیس سازمان هواپیمایی کشوری ابراز امیدواری کرد که نیروی انتظامی مستقر در فرودگاه ها بتوانند با هماهنگی سایر فعالان صنعت حمل و نقل هوایی آنطور که بایسته است رضایت مردم را فراهم کنند.

اشتری ادامه داد: با هرچه سختگیرانه ترشدن دستورالعمل های بهداشتی در فرودگاه ها به چرخه اقتصادی کشور و حفظ سلامت مسافران بخش هوایی را محقق کنیم.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 174
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران