پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 515340 تاریخ : 1399/04/14-12:13:28
,6,
افزایش تعداد نمایندگی های ارایه دهنده خدمات «کوییک سرویس» ایساکو

شرکت خدمات پس از فروش ایران خودرو اعلام کرد:

افزایش تعداد نمایندگی های ارایه دهنده خدمات «کوییک سرویس» ایساکو

شرکت خدمات پس از فروش ایران خودرو، تعداد نمایندگی های ارایه دهنده خدمت «کوییک سرویس» را افزایش داد.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از ایران خودرو، معاون خدمات پس از فروش ایساکو در این باره گفت: کوییک سرویس تا تیر ماه سال جاری در 11 نمایندگی مجاز منتخب مجموعه اجرایی شده بود و از اواسط تیرماه هم زمان با فاز دوم برنامه، این تعداد به 44 نمایندگی در سراسر کشور افزایش می یابد. در فاز سوم نیز این خدمات با ایجاد فضای استاندارد در سایر نمایندگی های کشور راه اندازی خواهد شد.
ماشااله وردینی تشریح کرد: «کوییک سرویس» یا «سرویس سریع» جزو خدماتی است که از اسفند ماه سال گذشته در برخی نمایندگی های منتخب ایساکو در شهرهای تهران، کرج، تبریز و ارومیه اجرایی شده و طی آن مشتریان می توانند برای دریافت خدماتی همچون تعویض روغن و فیلترهای خودرو، بدون اخذ نوبت به این نمایندگی ها مراجعه کنند.
وی ادامه داد: زمان حضور مشتریان در این طرح برای دریافت خدمات مذکور، از پذیرش تا صدور فاکتور حدود سی دقیقه خواهد بود و در این مدت مالک می تواند با حضور در مسیر و فضای اختصاص یافته به همین منظور در نمایندگی، از نزدیک شاهد مراحل سرویس خودرو باشد.
وردینی در خصوص نقاط قوت این طرح به تامین اقلام متنوع از برندهای مختلف و ایجاد حق انتخاب برای مشتریان اشاره کرد و گفت: این اقلام به صورت رقابتی با بازار قیمت گذاری شده است. همچنین به منظور افزایش رضایت مشتریان، اجرت این سرویس ها نیز نسبت به گذشته کاهش یافته است.
وی همچنین در خصوص مزایای این طرح به کاهش چشمگیر زمان و هزینه، تنوع و ضمانت کیفی قطعات و حضور در کنار خودرو حین تعمیرات، در نمایندگی های منتخب ارائه خدمات «سرویس سریع» اشاره کرد.
معاون ایساکو افزود: مراجعه به شبکه نمایندگی های مجاز ایران خودرو این اطمینان خاطر را به دارندگان محصولات این شرکت می دهد که کارشناسان ماهر و خبره با بهره مندی از ابزار و تجهیزات استاندارد، به بررسی و رفع عیوب خودرو پرداخته و پس از انجام تعمیرات، کنترل کیفی و ارائه فاکتور رسمی با تشریح کامل خدمات، خودرو ترخیص خواهد شد.
وی همچنین گفت: با توجه به افزایش فروش قطعات غیر اصلی و تقلبی در بازار قطعات و لوازم یدکی، مراجعه به نمایندگی های مجاز مجموعه، تضمینی بر اصالت و کیفیت قطعات و موجب آسایش خاطر مشتریان خواهد بود.
وردینی در پایان گفت: تمامی اقدامات شرکت ایساکو در راستای افزایش رضایت مندی مشتریان و صرفه جویی در هزینه و زمان ارائه خدمات برنامه ریزی می شود و امیدواریم این خدمت نیز بتواند سهم مهمی در ارتقا این مهم داشته باشد.
لازم به ذکر است دارندگان محصولات ایران خودرو با مراجعه به سایت این شرکت به آدرس www.isaco.ir و یا تماس با مرکز تماس ایران خودرو به شماره 096440، می توانند از لیست نمایندگی های ارایه دهنده این طرح آگاه شوند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 207
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران