پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 518131 تاریخ : 1399/05/29-13:05:19
,15,10028,
افتتاح مسیر دوچرخه در «بوستان گفتگو» با رکاب زنی کاربران اپلیکیشن «دوچرخه»

افتتاح مسیر دوچرخه در «بوستان گفتگو» با رکاب زنی کاربران اپلیکیشن «دوچرخه»

مراسم افتتاح مسیر ویژه دوچرخه سواری «بوستان گفتگو»، هم زمان با معرفی و تجلیل از 10 دوچرخه سوار برتر تیرماه اپلیکیشن «دوچرخه» عصر روز سه شنبه، بیست و هشتم مرداد در این بوستان برگزار شد.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران در این رویداد شهری که با همکاری این سازمان و معاونت حمل و نقل و ترافیک برگزار شد، ابتدا دوچرخه سواران برتر، مسیر ویژه دوچرخه سواری بوستان گفتگو را رکاب زدند و به صورت رسمی این مسیر را افتتاح کردند. طول مسیر دوچرخه سواری احداث شده در این پارک به 2هزار و 600 متر می رسد و به صورت یک رینگ یک طرفه دور تا دور پارک را احاطه کرده است.

در پایان این رویداد، جوایزی به رسم یادبود به دوچرخه سواران برتر تیرماه اپلیکیشن دوچرخه اهدا شد.
پس از گذشت دو ماه و استقبال بیش از 3 هزار شهروندِ دوچرخه سوار از اپلیکیشن «دوچرخه» در پایتخت، شهرداری تهران با هدف حمایت و تشویق شهروندان به دوچرخه سواری و استفاده از نرم افزار مذکور به تازگی آغاز به معرفی کاربران برتر این اپلیکیشن کردهاست که افتتاح مسیر دوچرخه سواری بوستان گفتگو با حضور این دوچرخه سواران به عنوان اولین رویداد با این هدف برگزار شده است.
در روند معرفی کاربر برتر هر ماه، گزارش مسافت طی شده توسط دوچرخه سوار، تاثیر عملکرد وی بر کاهش آلاینده ها و میزان صرفه جویی در مصرف سوخت اعلام خواهد شد.
گفتنی است از مهمترین ویژگی های نرم افزار موبایلی «دوچرخه»، مسیریابی های مناسب دوچرخه سواران بر اساس حالت ها و شرایط مختلف، امکان اشتراک گذاری مسیرها و مسافت طی شده و ارسال تصاویر در شبکه اجتماعی داخل اپلیکیشن، مشاهده نزدیکترین فروشگاه های دوچرخه فروشی، پارکینگ های مسقف دوچرخه، تعمیرگاه های دوچرخه و ایستگاه های دوچرخه اشتراکی و ... است. علاقمندان می توانند جهت نصب این اپلیکیشن به نشانی bike.tehran.ir مراجعه نمایند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 228
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران