پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 249916 تاریخ : 1395/09/06-09:30:34
,10025,
اعتماد سهام‌داران عامل افزایش سرمایه بیمه‌کوثر

اعتماد سهام‌داران عامل افزایش سرمایه بیمه‌کوثر

شرکت بیمه‌کوثر با ایجاد اعتماد در سهام‌داران خود، مرحله اول عملیات اجرایی افزایش سرمایه را با حضور 95درصد از سهام‌داران به پایان رساند.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از بیمه‌کوثر؛ مرحله اول عملیات اجرایی افزایش سرمایه  بیمه‌کوثر  از مبلغ 140 به 250 میلیارد تومان از محل مطالبات و آورده نقدی سهام‌داران انجام شد و در تاریخ دوم آبان‌ماه 1395 مهلت واریز مبلغ اسمی سهام به حساب افزایش سرمایه ناشی از حق‌تقدم‌های تعلق گرفته به سهام‌داران به پایان رسید.

نوید خاندوزی از آغاز مرحله دوم افزایش سرمایه فروش حق‌تقدم‌های استفاده نشده سهام‌داران در آینده نزدیک خبرداد و خاطرنشان‌کرد: پس از اخذ مجوز مربوطه از سازمان بورس و اوراق بهادار مرحله دوم عملیاتی می‌شود و این امر به اطلاع سهام‌داران خواهد رسید.

وی درخصوص پی‌گیری‌های سهام‌داران نسبت‌به تبدیل حق‌تقدم‌های استفاده نشده به سهام، گفت: تمام تلاش خود را به‌کار خواهیم گرفت تا در کمترین زمان ممکن تمام امور مربوط به افزایش سرمایه را انجام دهیم.

مدیر سرمایه‌گذاری شرکت افزود: با مساعدت همکاران اداره ثبت شرکت‌ها و سایر ارگان‌های مربوطه سهام به ثبت رسیده و اوراق سهام جدید پس از چاپ و زمان‌بندی که از سوی شرکت اعلام می‌شود آماده و به سهام‌داران تحویل داده می‌شود.

نوید خاندوزی تصریح‌کرد: امید است باتوجه‌به روند روبه رشدی که شرکت در جذب پرتفوی  و قبول بیمه‌‌های اتکایی و همچنین افزایش نسبت توانگری مالی خواهد داشت (باتوجه‌به ثبت افزایش سرمایه) آینده‌ای روشن و پرفروغ را در صنعت بیمه کشور و نیز برای سهام‌داران خود متصور خواهد بود.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 227
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران