پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 489132 تاریخ : 1398/05/16-15:09:06
,17,
اعتبار سنجی بازرگانان انجام خواهد شد

در کمیته هماهنگی بازرگانی مطرح شد:

اعتبار سنجی بازرگانان انجام خواهد شد

معاون طرح و برنامه وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: بزودی اعتبارسنجی بازرگانان نهایی می شود و این موضوع برای بخش تجارت بسیار مهم و ضروری است.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از وزارت صنعت، معدن و تجارت، در جلسه پایش برنامه های سال با موضوع "توسعه بازرگانی و مدیریت بازار و ساماندهی لجستیک تجاری" که با حضور قائم مقام وزیر در امور تجارت و مدیران بخش بازرگانی برگزار شد، سعید زرندی گفت: در بخش تولید نیز، رتبه بندی سرمایه گذاران را در دستور کار قرار دادیم.
وی گفت: رتبه بندی و ارزیابی بازرگانان و سرمایه گذاران برای بخش تولید و تجارت در سال جاری انجام خواهد شد.
معاون طرح و برنامه همچنین افزود: شبکه رصد کالاهای پر مصرف برای وزارتخانه بسیار حائز اهمیت است و تاکنون بیش از 20 هزار صنف به این شبکه وصل شده اند.
زرندی گفت: کالاهای اساسی همچون برنج، روغن ،شکر و لاستیک سنگین از اولویت های بیشتری برخوردار هستند که در این شبکه رصد خواهد شد.
در این جلسه، پیشرفت پروژه سامان دهی لجستیک تجاری و زنجیره تامین کشور مورد بررسی قرار گرفت.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 169
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران