پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 515364 تاریخ : 1399/04/14-14:52:08
,1,
اسنپی ها تسهیلات خرد می گیرند

با امضای تفاهم نامه بانک قرض الحسنه رسالت و شرکت اسنپ:

اسنپی ها تسهیلات خرد می گیرند

بانک قرض الحسنه رسالت و شرکت اسنپ به منظور تأمین مالی پایدار برای حمایت دائمی از رانندگان این شرکت تفاهم نامه همکاری امضا کردند.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بانک قرض الحسنه رسالت؛ این تفاهم نامه آغاز یک همکاری بلندمدت برای تامین مالی بسته های حمایتی از رانندگان این تاکسی اینترنتی خواهد بود. اعطای تمام وام های حمایتی اسنپ به رانندگانش، از جمله وام های حمایتی رانندگانی که به کرونا مبتلا شده اند یا به دلیل محدودیت های ناشی از شیوع کرونا به مشکلات مالی برخورده اند، از طریق کانون های همیاری اجتماعی تأمین خواهد شد.
بانک قرض الحسنه رسالت به عنوان اولین بانک دیجیتال و بدون شعبه کشور با ارائه خدمات الکترونیک و زیربنایی بانک داری مجازی به اسنپ این امکان را می دهد تا با حداقل رفت وآمدها بتواند مراحل تخصیص وام به رانندگان خود را به انجام برساند.
بر اساس این گزارش؛ این تاکسی اینترنتی در نظر دارد، از طریق همکاری با بانک قرض الحسنه رسالت، تامین اعتبار وام های دیگری را به این گروه از کاربرانش در دستور کار قرار دهد تا با این روش بتواند به یک راهکار بلندمدت برای حمایت مالی از رانندگان خود دست پیدا کند و میزان رضایت فردی را در ناوگانش بیش از پیش افزایش دهد.
گفتنی است، پس از شیوع کرونا و تحت الشعاع قرار گرفتن درآمدزایی افراد فعال در حوزه حمل ونقل، اسنپ به آن دسته از رانندگانی که به بیماری کرونا مبتلا شدند مبلغ 50 میلیون ریال وام حمایتی بدون بهره و به 5هزار نفر از رانندگان فعالش مبلغ 20میلیون ریال وام حمایتی بدون بهره پرداخت کرد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 167
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران