پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 249920 تاریخ : 1395/09/06-10:00:25
,1,
استقبال از پایانه های فروشگاهی بانک سینا

استقبال از پایانه های فروشگاهی بانک سینا

بررسی عملکرد و وضعیت منابع پایانه های فروشگاهی بانک سینا در مهر ماه حاکی از استقبال از این پایانه ها جهت بهره مندی در فعالیت های بانکداری نسبت به ماه قبل از آن است.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از بانک سینا، این بانک در راستای ایجاد بانکداری آسان و کمک به تسریع انجام خدمات بانکی هموطنان، نزدیک به 70 هزار پایانه فروش راه اندازی کرده است که عملکرد این دستگاه ها در مهرماه امسال در مقایسه با شهریور حاکی از استقبال از این پایانه ها بوده است. 

بانک سینا به منظور توسعه فرهنگ استفاده از بانکداری الکترونیک، خدمات متنوعی را در این حوزه ارائه نموده است که پایانه های فروش یکی از این خدمات است. این پایانه ها نقش عمده ای در انجام بهینه فعالیتهای بانکی هموطنان و همچنین تسهیل خریدهای روزانه آنان ایفا نموده است. با این دستگاه ها دریافت موجودی، خرید شارژ و پرداخت قبض هم امکانپذیر است. ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 215
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران