پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 6385 تاریخ : 1391/06/29-09:58:13
,8,
ارزش بورس تهران 120 هزار میلیارد تومان شد

ارزش بورس تهران 120 هزار میلیارد تومان شد

ارزش روز بازار سرمایه تهران از مرز 120 هزار میلیارد تومان گذشت.

به گزارش خبرگزاری ها در بازار روز سه شنبه بورس تهران، دماسنج بازار سرمایه ابتدا با رشد بیش از 100 واحدی رو به رو شد اما در پایان معاملات به دلیل افت قیمت شرکتهای مهم از شدت رشد خود کاست و با افزایش 86 واحدی به نیمه 26 هزار واحد رسید و رقم 26 هزار و 556 واحد را ثبت کرد.
همچنین در بازار دیروز صف های خرید متعدد برای صنعت پالایشگاه و ساختمان تشکیل شد ولی در مقابل افت قیمت برای نمادهای فولادی به وجود آمد که مانع از رشد بیشتر شاخص شد.
با این حال تالار شیشه ای حجم معاملات قابل توجهی داشت و در مجموع 369 میلیون سهم به ارزش 956 هزار و 338 میلیون ریال مورد معامله قرار گرفت؛ با افزایش قیمت ها در بورس ارزش بازار سرمایه دیروز پس از مدتها دوباره 120 هزار میلیارد تومانی شد.
براساس این گزارش، فعالان بازار سهام تا روز دوشنبه با تکیه بر تحلیل های بنیادی و تکنیکی اقدام به معامله سهام شرکت های مختلف می کردند، اما اعلام از دستور کار خارج شدن بورس ارز موجب تشدید سردرگمی و التهاب در تصمیم گیری شد. علاوه بر این بسیاری از سرمایه گذاران و کارگزاران منتظر تاریخ جلسه مسئولان ایران و اروپا بودندارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 167
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران