پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 489067 تاریخ : 1398/05/15-17:19:13
,17,
ارائه خدمات مطلوب‌تر انبارهای عمومی به صاحبان کالا

در بازدید از گمرکات تهران

ارائه خدمات مطلوب‌تر انبارهای عمومی به صاحبان کالا

معاون توسعه مدیریت و منابع گمرک ایران در بازدید از انبار‌های عمومی مستقر در گمرکات تهران و غرب تهران، بر لزوم خدمات‌رسانی مطلوب‌تر به منظور افزایش رضایت صاحبان کالا تأکید کرد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل ازروابط عمومی گمرک ایران، احمد ذاکری و هیئت همراه در بازدید از گمرکات تهران (شهریار) و غرب تهران به منظور بررسی وضعیت نگهداری کالا در این انبار ها، ? پیشنهاد کرد که کمیته‌ای با حضور نمایندگان گمرک و شرکت انبار‌های عمومی تشکیل شود تا ضمن بررسی وضعیت موجود و مشکلات احتمالی، شیوه‌های مناسب برای ارائه خدمات مطلوب‌تر به صاحبان کالا به کار گرفته شود.
وی با اشاره به ضرورت نظارت دقیق بر قرارداد‌های منعقد شده بین گمرک و شرکت انبار‌های عمومی، کاهش هزینه نگهداری کالا، انجام امور در زمان کوتاه‌تر و رعایت نظم و انضباط خاص را مورد تأکید قرار داد و افزود: مسئولان انبار‌های عمومی باید نگاهی ویژه‌ای به موضوع نگهداری کالا به خصوص کالا‌های واحد‌های تولیدی داشته باشند.
براساس این گزارش ابوالفضل اکبرپور مدیرکل گمرک تهران و طاهره هامون نورد مدیرکل گمرک غرب تهران نیز در جریان این بازدید‌ها با ارائه گزارش‌هایی از عملکرد گمرکات تحت مدیریت خود و نحوه همکاری انبار‌های عمومی، ارائه دادند.
این گزارش حاکی است مسئولان شرکت انبار‌های عمومی نیز با استقبال از پیشنهاد معاون توسعه مدیریت و منابع گمرک ایران و همچنین ابراز خرسندی از همکاری‌های گمرکات تهران و غرب تهران با این شرکت، در مورد رسیدگی به مشکلات موجود و ارائه مطلوب‌تر خدمات به ذی‌نفعان قول مساعد دادند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 196
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران