پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 6760 تاریخ : 1391/08/07-12:38:27
,1,16,17,
اختصاص بودجه‌ی هدایای نوروزی بانک و بیمه سامان به زلزله‌زدگان

اختصاص بودجه‌ی هدایای نوروزی بانک و بیمه سامان به زلزله‌زدگان

مسئول امور خیریه‌ی بانک سامان از اختصاص بودجه‌ی‌ 11 میلیارد و هفتصد میلیون ریالی و بودجه‌ی هدایای نوروزی‌ برای کمک به زلزله‌زدگان آذربایجان در این بانک خبرداد.


 

 
 
به گزارش بانک و صنعت بهع نقل از  اداره‌ی روابط عمومی بانک سامان، فرشته ضرابیه در همین خصوص گفت: بنابر تصمیم هیئت‌مدیره بانک و ضرورت حمایت جدی از هم‌وطنان زلزله‌زده مقرر شد بودجه‌ی هدایای نوروزی سال 1392 برای آبادانی مناطق زلزله‌زده اختصاص یابد.
 وی افزود: علاوه بر این، مبلغ 10 میلیارد ریال از بودجه یادشده توسط بانک سامان، یک میلیارد ریال از سوی شرکت بیمه سامان و 700 میلیون ریال نیز توسط کارکنان بانک تأمین شده‌است.
وی در ادامه گفت: بر اساس برنامه‌ریزی‌ها و مذاکرات انجام‌شده با مسئولان استانی بودجه‌ی مذکور برای ساخت یک مدرسه با 9 کلاس، یک درمانگاه و یک آپارتمان جهت اسکان پزشک مستقر در محل اختصاص یافته‌است که این پروژه‌ها ان شاءا...  به‌زودی به بهره‌برداری خواهند رسید. 
ضرابیه در ادامه گفت: بیمه سامان نیز مبلغ بودجه‌ی مربوط به هدایای نوروزی سال 1392 خود را به بانک ارائه کرد تا در کمک در ساخت مدرسه و درمانگاه سهیم باشد.
ضرابیه در ادامه درباره نگاه بانک سامان در حوزه‌ی فعالیت‌های خیریه خاطرنشان کرد: رویکرد اصلی بانک این است که افراد را پرورش دهد یعنی ما می‌خواهیم افرادی مفید برای آینده کشورمان تربیت کنیم. در این میان بخشی از منابع مالی خیریه را نیز به حوزه‌ی درمان اختصاص می‌دهیم که ساخت درمانگاه در ورزقان نیز با همین اهمیت و اولویت در حال ساخت است. برای این کمک‌ها گاهی برخی هزینه‌ها را در سازمان نادیده می‌گیریم و یا از کمک سایر شرکتهای گروه‌های مالی‌ سامان بهره می‌گیریم


ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 226
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران