پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 249646 تاریخ : 1395/09/02-17:37:09
,5,
احتمال توافق در نشست امروز کمیته بلندپایه اوپک وجود دارد

احتمال توافق در نشست امروز کمیته بلندپایه اوپک وجود دارد

نماینده نیجریه در اوپک توافق احتمالی میان کارشناسان بلندپایه این سازمان را درباره جزئیات طرح تثبیت تولید نفت، نشانه پیشرفت در گفت‌وگوها خواند.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از  رویترز، نماینده نیجریه در سازمان کشورهای صادرکننده نفت (اوپک) امروز (سه شنبه، دوم آذر) در دومین روز از نشست کمیته بلندپایه فنی این سازمان گفت: احتمال دستیابی به توافق میان کارشناسان اوپک که در حال مذاکره درباره جزئیات برنامه تثبیت سطح تولید نفت هستند، تا آخر امروز وجود دارد.

وی این توافق احتمالی را نشانه پیشرفت در نهایی شدن طرح اولیه تثبیت سطح تولید نفت این سازمان دانست.

نماینده نیجریه در اوپک افزود: در صورت لزوم ما تا نشست 30 نوامبر وزیران نفت و انرژی این سازمان در وین، به گفت‌وگوهای خود ادامه می‌دهیم تا زمینه را برای تصمیم‌گیری آنان هموار کنیم.

نشست دو روزه کمیته بلندپایه فنی اوپک که دیروز (اول آذر) در وین آغاز به کار کرد تا پایان امروز ادامه می‌یابد.

این نشست، کمیته‌ای فنی است که به طور عمده از نمایندگان کشورهای عضو در هیات عامل اوپک و همچنین نمانیدگان ملی هر کشور تشکیل شده است و به وزیران مربوط گزارش می دهند.

در این کمیته هیچ تصمیمی گرفته نمی‌شود، بلکه فقط توصیه‌های توافق شده میان اعضا به نشست وزارتی آینده این سازمان ارائه خواهد شد.

وزیران و مقام های کشورهای عضو اوپک در روزهای گذشته گفته‌اند که اوپک به توافق نزدیک تر شده است.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 258
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران