پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 6468 تاریخ : 1391/07/06-09:55:42
,17,21,
اجرای طرح انتزاع صنایع تبدیلی را به سرنوشت چای دچار می کند

اجرای طرح انتزاع صنایع تبدیلی را به سرنوشت چای دچار می کند

قائم‌مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت با اشاره به اجرای طرح انتزاع گفت: با اجرای این طرح صنایع تبدیلی کشور را به سرنوشت چای دچار خواهیم کرد.

 

 

خبرگزاری فارس: اجرای طرح انتزاع صنایع تبدیلی را به سرنوشت چای دچار می کند

محمدصادق مفتح  درخصوص تاثیر اجرای طرح انتزاع در صنایع تبدیلی گفت: زمانی که از یک پیکره اندامی را جدا می‌کنیم، بزرگ‌ترین ظلم را به آن اندام کرده‌ایم که نمونه آن جدا شدن صنایع تبدیلی از چرخه صنعت و تجارت است.

وی با بیان این‌که اندام خارج‌شده رشد میرایی خواهد داشت، به سرنوشت تلخ چای اشاره کرد و گفت: بهتر است نمایندگانی که با اجرای طرح انتزاع موافقت کرده‌اند، مذاکره‌ای با نمایندگان استان گیلان سال‌های قبل داشته باشند تا از تجربه پیوستن چای به وزارت جهاد کشاورزی آگاه شوند.

وی ادامه داد: با جدا شدن موضوع چای از وزارت بازرگانی سابق و پیوستن آن به وزارت جهاد کشاورزی، چای تبدیل به معضلی برای کشور شد. این در حالی است که پیش از این و قبل از پیوستن به این وزارتخانه مشکلی از لحاظ تولید و واردات این محصول وجود نداشت و تولیدکننده و واردکننده به راحتی و بدون تداخل، کار خود را انجام می‌دادند.

قائم‌مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت در تشریح مخالفت دولت با اجرای این طرح گفت: دولت معتقد است صنعتی که رو به رشد بوده و افزایش صادرات، کاهش واردات و اتکایی بیشتر به تولیدات داخلی دارد را نباید متوقف کرد و به سمت قهقرا برد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 185
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران