پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 489452 تاریخ : 1398/05/23-11:50:49
,17,
اجرای برنامه های توسعه فرش دستباف در قالب خوشه فرش فارس

معاون وزیر صمت در فیروزآباد اعلام کرد:

اجرای برنامه های توسعه فرش دستباف در قالب خوشه فرش فارس

معاون وزیر صنعت معدن و تجارت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران با اشاره به ظرفیت ها و توانمندی های شهرستان فیروزآباد در زمینه فرش دستباف بر حمایت و تقویت هنر صنعت فرش دست بافت دراین شهرستان تاکید کرد و گفت: برنامه های توسعه فرش دستباف در قالب خوشه فرش فارس با حمایت های این سازمان و شرکت شهرک های صنعتی فارس انجام خواهد شد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت، محسن صالحی نیا در بازدید از شهرک های صنعتی فیروزآباد با بیان این مطلب، افزود: برنامه های مختلفی نظیر توسعه بازار صادرات و ارتقاء توان تولید در قالب خوشه فرش دستباف فارس برای رشد و ارتقای فرش دستباف فیروزآباد اجرا می شود.

وی درادامه بر تکمیل زیرساختها در شهرکهای صنعتی فیروزاباد تاکیدکرد وگفت:دراین زمینه علاوه برمنابع استانی،از منابع مالی داخلی این سازمان نیز اختصاص خواهد یافت.

معاون وزیرصمت درادامه با اشاره به تکمیل بودن ظرفیت واگذاری درشهرک صنعتی روبدان فیروزآباد با اشاره به بازدیداز ناحیه صنعتی جایدشت، بر تکمیل واجرای طرح های زیرساختی باهدف بسترسازی برای واگذاری زمین به متقاضیان تاکیدکردوگفت: دراین زمینه منابع لازم تخصیص خواهدیافت.

وی همچنین بر پیگیری مشکلات برخی واحدهای تولیدی برای دریافت تسهیلات بانکی تاکید کرد.

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی فارس نیز گفت: درشهرک صنعتی روزبدان فیروزآباد با 61 هکتار مساحت در حال حاضر 123 قرارداد سرمایه گذاری در این شهرک صنعتی منعقد که از این تعداد30واحد با اشتغالزایی296 نفر در مرحله بهره برداری وسایر واحد‌ها نیز در مرحله ساخت و ساز است.

احمد فتوحی افزود: در شهرستان فیروزآباد علاوه برشهرک صنعتی روزبدان، شهرک صنعتی میمند نیز بابسترهای مناسب درحال واگذای است وبا برطرف شدن مشکل ناحیه صنعتی جایدشت که تامین آب است این ناحیه نیزدر آینده نزدیک آماده واگذاری زمین به سرمایه گذاران خواهدد و شرکت شهرک‌های صنعتی فارس نیز از سرمایه گذاران حمایت حداکثری خواهد کرد.

وی بیان کرد: در ناحیه صنعتی میمند 16قراردادسرمایه گذاری منعقد و این شهرک صنعت بستری را برای توسعه صنایع مرتبط با گلاب وعرقیات فراهم خواهد کرد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 192
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران