پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 249383 تاریخ : 1395/08/29-14:24:46
,16,17,
اتوبوس مورد نیاز برای بازگشت زایران اربعین حسینی تامین شده است

اتوبوس مورد نیاز برای بازگشت زایران اربعین حسینی تامین شده است

رییس انجمن شرکت های مسافری کشور گفت: با آغاز بازگشت زایران ایرانی از فردا شب به طرف میهن اسلامی، اتوبوس مورد نیاز برای انتقال عزاداران حسینی از پایانه های مرزی به تهران و سایر شهرستانها تامین شده است.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از حسن مومنی افزود: نمایندگان انجمن شرکت های مسافری هم اکنون در عراق و پایانه های مرزی مستقر هستند و هر تعداد اتوبوس نیاز باشد در اسرع وقت نسبت به اعزام آنها اقدام خواهد شد.

وی با بیان اینکه هیچ مشکلی برای انتقال زایران ایرانی از عراق و پایانه مرزی به کشورمان وجود ندارد، گفت: 80 درصد ظرفیت انجمن شرکت های مسافری در کشور برای انتقال زایران اربعین حسینی اختصاص یافته است.
رییس انجمن شرکت های مسافری کشور تاکید کرد: بازگشت زایران حسینی به میهن اسلامی از فردا شب افزایش قابل توجهی خواهد داشت و براساس برنامه ریزی های انجام شده و رصد نمایندگان شرکت های مسافری برای عزیمت آنها به تهران و سایر شهرستانها مشکلی نخواهیم داشت.
پیش از این سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای اعلام کرده بود که از فردا شب (یکشنبه شب) 600 دستگاه اتوبوس در مرز مهران، 250 دستگاه اتوبوس در مرز چزابه و 300 دستگاه اتوبوس در مرز شلمچه برای انتقال زایران ایرانی مستقر می شوند تا به تدریج عزاداران حسینی را به تهران و سایر شهرستانها منتقل کنند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 216
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران