پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 6603 تاریخ : 1391/07/21-12:00:56
,8,16,20,
ابلاغ حکم پرونده اختلاس از بیمه ایران و استانداری

ابلاغ حکم پرونده اختلاس از بیمه ایران و استانداری

رئیس دادگاه اختلاس از بیمه گفت: حکم متهمان پرونده اختلاس از بیمه ایران و استانداری از هفته آینده ابلاغ می شود.

 
 

قاضی سیامک مدیرخراسانی اظهار داشت: حکم متهمان پرونده صادر شده است و دادنامه از هفته آینده به متهمان پرونده ابلاغ می شود. دادنامه بیش از 200 برگ دارد که در آن سه نفر از متهمان به حبس ابد محکوم شده اند. تعدادی دیگر از متهمان پرونده نیز به حبس  وجریمه نقدی محکوم شدند.

وی با اشاره به تبرئه تعدادی از متهمان نیز گفت:  رای دادگاه هفته آینده آماده و به متهمان و وکلای آنها ابلاغ می شود. آنها نیز 20 روز فرصت دارند در صورت اعتراض به حکم مجازات خود آن را به شعبه اعلام کنند.

رئیس شعبه 76 دادگاه کیفری استان تهران خاطر نشان کرد، بخشی از پرونده نیز برای رفع نقایص به دادسرا بازگردانده شده است.

قاضی مدیر خراسانی درباره حکم پرونده های مطبوعاتی نیز گفت: پس از پایان رسیدگی به پرونده اختلاس از بیمه و ابلاغ رای متهمان ، احکام پرونده های مطبوعاتی نیز صادر خواهد شد.

وی درباره پرونده شرکت تعاونی برق تهران نیز گفت: این پرونده برای رفع نقایصی به دادسرا بازگردانده شده که پس از رفع نقایص آن و ارسال به دادگاه، رسیدگی درباه این پرونده را آغاز می کنیم.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 168
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران