پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 492299 تاریخ : 1398/07/25-12:55:45
,17,4,
یکی از قدیمی‌ترین شرکت‌های سوئد بعد از 5 قرن ورشکسته شد

یکی از قدیمی‌ترین شرکت‌های سوئد بعد از 5 قرن ورشکسته شد

«رامناس بروک ای‌بی»، یکی از قدیمیترین شرکت‌های سوئد، درخواست حمایت از ورشکستگی خود را به ثبت رساند. این شرکت عامل این ورشکستگی را انباشت بدهی اعلام کرد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از اسپوتنیک، «رامناس بروک ای‌بی»، یکی از قدیمی‌ترین شرکت‌های سوئد، پس از 5 قرن فعالیت درخواست حمایت از ورشکستگی خود را به ثبت رساند. این شرکت اعلام کرد که میزان بدهی‌های آن سریع‌تر از آن‌ که بتواند آنها را پرداخت کند، روی هم انباشته شده‌اند. 

این شرکت که در وارملند کانتی، در غرب سوئدریال قرار دارد، در سال1590 تاسیس شد و کار آن تولید زنجیر برای کشتی‌ها و تاسیسات دریایی حفاری نفت است. 

مدیرعامل شرکت، مگنس وستر، به تلویزیون ملی سوئد، اس‌وی‌تی، گفت: ما به موقعیتی رسیدیم که شاهد بودیم نمی‌توانیم درآمد مشخصی را برای آینده خود پیش‌بینی کنیم، که بتواند هزینه‌های ما را پوشش دهد. بدهی‌های ما سریع‌تر از آن‌چه انتظار داشتیم روی هم انباشته شده‌اند. حدود 40 نفر از کارکنان تحت تاثیر این تصمیم قرار خواهند گرفت. 

اتحادیه تجاری این منطقه ابراز امیدواری کرده سرمایه‌گذار دیگری بتواند با خرید این کارخانه، این صنعت تاریخی را زنده نگاه دارد. ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 225
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران