پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 492648 تاریخ : 1398/08/04-15:20:16
,10025,
گزارش تحلیل مغایرت با استانداردهای حسابداری در خصوص ذخیره فنی تکمیلی و خطرات طبیعی

در پنجاه و چهارمین شماره نشریه گزارش موردی بررسی شد:

گزارش تحلیل مغایرت با استانداردهای حسابداری در خصوص ذخیره فنی تکمیلی و خطرات طبیعی

دو ماهنامه آموزشی، پژوهشی و تحلیلی گزارش موردی در شماره پنجاه و چهارم خود به موضوع استانداردهای حسابداری در خصوص ذخیره فنی تکمیلی و خطرات طبیعی پرداخته‌است.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از روابط‌عمومی پژوهشکده بیمه، در این شماره از نشریه گزارش موردی ارائه مدلی جهت لحاظ ذخیره‌ای متناسب برای ریسک‌هایی با تواتر کم و شدت خسارت بالا بعنوان هدف ذکر شده است.
همچنین در این گزارش ضرورت لحاظ ذخیره‌ای با ماهیت ذخیره فنی تکمیلی و خطرات طبیعی در ابعاد فنی، حقوقی، مقررات و استانداردهای مالی و گزارشگری بین‌المللی بیان شده و به بررسی استانداردهای گزارشگری و حسابداری بین المللی و استاندارد حسابداری کشور انگلیس پرداخته شده است.
علاقه‌مندان جهت تهیه این نشریه که به قیمت 13000 تومان ارائه می‌شود، می‌توانند به پژوهشکده بیمه واقع در سعادت‌آباد، میدان شهید تهرانی مقدم، خیابان سرو غربی، نرسیده به میدان قیصر امین‌پور، پلاک 43 مراجعه نمایند.
همچنین خرید مجازی از طریق مراجعه به آدرس htpp://bookstore.irc.ac.ir و خرید از طریق آبونمان سالانه امکان پذیر است.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 307
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران