پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 519695 تاریخ : 1399/06/29-09:23:16
,25,
کلنگ افتتاح خط سه کنسانتره مجتمع مس سرچشمه تا دو هفته آینده به زمین خواهد خورد

مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران خبر داد

کلنگ افتتاح خط سه کنسانتره مجتمع مس سرچشمه تا دو هفته آینده به زمین خواهد خورد

دکتر «اردشیر سعدمحمدی» با بیان این که ارزش مس در بازار از 70 هزار میلیارد تومان در اسفند 98 به 340 هزار میلیارد تومان در حال حاضر رسیده و تقریباً پنج برابر شده است گفت: اکنون توسعه شتاب بیشتری گرفته است و پیش بینی می کنیم در آینده ای نزدیک کلنگ افتتاح خط سه کنسانتره مجتمع مس سرچشمه به زمین بخورد.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از شرکت ملی صنایع مس ایران، مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران با اشاره به گستردگی طرح های توسعه شرکت مس تأکید کرد: ما باید بپذیریم راه شرکت مس از توسعه عبور می کند؛ راه ما افزایش تولید و کاهش هزینه ها است و راه افزایش تولید، سرمایه گذاری و توسعه است. البته برای توسعه باید از زمان بهترین بهره را ببریم. اگر می خواهیم در صحنه بین المللی حرفی برای گفتن داشته باشیم باید تلاش کنیم ازطریق توسعه اقتصادمان را به شکوفایی برسانیم.

وی اظهار داشت: در حال حاضر مسیر شرکت مس مسیر مثبتی است و از نظر شاخص های عملکردی علمی مانند شاخص نسبت های نقدینگی، شاخص «زدآلتمن» و... شرکت مس در جایگاه بالایی در میان شرکت های برتر کشور قرار دارد و امیدواریم در این مسیر شرایط بهتری را در آینده نیز طی کنیم.

دکتر سعدمحمدی با تاکید بر این که به رغم همه موفقیت ها برای پیشرفت باید عملکرد خود را نسبت به دنیا مقایسه کنیم نه نسبت به سال قبل خاطرنشان کرد: در تلاش هستیم سال 1400 را با یک نگاه نو آغاز کنیم و در این راستا برنامه های زیادی داریم که یکی از آن ها به روزرسانی ساختار شرکت مس تا پایان سال جاری است.

مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران عنوان کرد: آن چیزی که آینده شرکت مس را تضمین می کند توسعه آن است. هر مجموعه ای که توسعه نداشته باشد با زوال روبه رو خواهد بود. امیدوریم شاهد روزهای بهتری برای صنعت مس باشیم و شرایطی ایجاد شود که به بزرگی شرکت مس ببالیم و این شرکت سبب غرور و افتخار همه ایرانی ها باشد.

پیش بینی شرایط مناسب برای سال 99

مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران گفت: در سال 1388 میزان درآمد عملیاتی شرکت ملی صنایع مس ایران دو هزار و 135 میلیارد تومان بوده است که این میزان در سال 97 به 10 هزار میلیارد تومان و سال 98 به 22 هزار و 400 میلیارد تومان افزایش یافت و در پنج ماهه نخست امسال 12 هزار میلیارد تومان فروش ثبت شده داریم و اگر به همین روال تولید داشته باشیم، پیش بینی می کنیم در سال جاری میزان فروش شرکت مس شرایط مناسب تری را نسبت به سال 98 داشته باشد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 212
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران