پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 520629 تاریخ : 1399/07/12-15:11:36
,11,
کسی حق تعلل در اجرای مسکن ملی را ندارد

وزیر راه:

کسی حق تعلل در اجرای مسکن ملی را ندارد

وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه کسی حق تعلل در اجرای مسکن ملی را ندارد، گفت: شهرداری ها موظفند هرچه سریعتر نسبت به صدور پروانه ساخت واحدهای مسکن ملی اقدام کنند تا عملیات اجرایی در همه استان ها آغاز شود.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از وزارت راه و شهرسازی، محمد اسلامی در جلسه پیگیری اجرای طرح اقدام ملی مسکن که با حضور مدیران کل و معاونین استان ها به صورت ویدئوکنفرانس برگزار شد، با اشاره به استفاده از بهترین و کارآمدترین کارشناسان مسکن در پیشبرد مقدمات اجرای این طرح، اظهار داشت: در اجرای طرح اقدام ملی مسکن هیچ کس حق تعلل ندارد و برخی کم کاری ها در این زمینه پذیرفته نیست.

اسلامی با تأکید بر استفاده از مشاوران زبده در طراحی واحدهای طرح مسکن ملی، افزود: به دلیل استفاده بهتر از فصل کاری، استان های سردسیر عملیات اجرایی اقدام ملی مسکن را آغاز کنند.

وی به ظرفیت های بسیار خوب و ارزنده موجود همچون بنیاد مسکن، ستاد اجرایی فرمان امام، شرکت توسعه مسکن، بنیاد مستضعفان و نیروهای مسلح نیز اشاره کرد و افزود: لازم است در اجرای طرح اقدام ملی مسکن از این ظرفیت های مهم استفاده شود.

وزیر راه و شهرسازی ادامه داد: شهرداری ها نیز موظفند هرچه سریعتر نسبت به صدور پیش پروانه واحدها اقدام کنندتا عملیات اجرایی در استان ها آغاز شود.

اسلامی همچنین گفت: کارشناسان استان ها اراضی تخصیص شده را با لیست متقاضیان در سامانه لینک، بارگزاری کنند.

وزیر راه و شهرسازی هفته پیش خبر داد که واحدهای مسکن ملی آماده و قابل افتتاح است و مراسم افتتاح بعد از تحویل و با پایان ماه محرم و صفر برگزار خواهد شد.

اکنون بیش از 5 هزار واحد مسکن ملی در حال آماده سازی برای افتتاح است و 45 هزار متقاضی مسکن ملی نزد شعب بانک ها پول واریز کرده اند و 70 هزار نفر هم در بانک افتتاح حساب انجام دادند و تاکنون 460 هزار خانواده متقاضی شناسایی و تایید شده اند که مراحل پایانی برای تشکیل پرونده را انجام می دهند. قرار است 400 هزار واحد مسکن ملی تا سال آینده ساخته و به متقاضیان تحویل داده شود.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 175
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران