پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 519713 تاریخ : 1399/06/29-11:35:51
,17,4,
کسری حساب بین المللی آمریکا به شدت افزایش یافت

در 3 ماهه دوم 2020

کسری حساب بین المللی آمریکا به شدت افزایش یافت

وزارت تجارت آمریکا اعلام کرد با فشار پاندمی کرونا بر صادرات آمریکا در 3 ماهه دوم امسال، کسری حساب بین المللی این کشور به شدت افزایش یافته است.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از شین هوا، وزارت تجارت آمریکا اعلام کرد با فشار پاندمی کرونا بر صادرات آمریکا در 3 ماهه دوم امسال، کسری حساب بین المللی این کشور به شدت افزایش یافته است.

کسری حساب جاری بین المللی آمریکا که نشان دهنده تراز تجاری خدمات و کالا و جریان درآمد بین آمریکا و سایر کشورهای جهان است، در 3 ماهه دوم امسال 59.2 درصد افزایش یافت و به 170.5 میلیارد دلار رسید.

این معادل 3.5 درصد از تولید ناخالص داخلی آمریکا در سه ماهه دوم است. این در حالی است که در سه ماهه قبلی میزان کسری حساب بین المللی آمریکا 2.1 درصد تولید ناخالص داخلی این کشور شده بود.

در سه ماهه دوم امسال اقتصاد آمریکا 31.7 درصد آب رفت که این بدترین سقوط در تاریخ اقتصاد این کشور است.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 218
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران