پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 492464 تاریخ : 1398/07/30-10:30:19
,17,22,
کسب رتبه دوم کشوری امور مالیاتی سمنان در جلب رضایت مردم

کسب رتبه دوم کشوری امور مالیاتی سمنان در جلب رضایت مردم

اداره کل امور مالیاتی استان سمنان رتبه دوم رضایتمندی مردم از عملکرد دستگاه‌های اجرایی را در بین ادارات امور مالیاتی سراسر کشور کسب نمود.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از سازمان امور مالیاتی، بی نیاز، مدیل کل امور مالیاتی استان سمنان در این خصوص گفت: در اجرای طرح افکار سنجی و سنجش میزان رضایتمندی مردم از عملکرد دستگاه‌های اجرایی در سطوح ملی و استانی که توسط سازمان اداری و استخدامی کشور و با محوریت صیانت از حقوق شهروندی و ارتقاء سلامت و استقرار میز خدمت حضوری و الکترونیکی اداری انجام گردید، اداره کل امور مالیاتی استان سمنان رتبه دوم را در بین ادارات امور مالیاتی سراسر کشور را از آن خود نمود.
در همین خصوص، دکتر عسگری، معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری سمنان طی پیامی این موفقیت را به مدیرکل و کارکنان اداره کل امور مالیاتی استان سمنان تبریک گفت.
در این پیام آمده است: کسب رتبه دوم کشوری در کسب رضایتمندی مردم از دستگاه‌های اجرایی باعث مباهات مدیران ارشد استانی و دلگرمی کارکنان خدوم و زحمتکشان اداره کل است.
وی ضمن قدردانی از زحمات مدیرکل و کلیه کارکنان خدوم و زحمتکش اداره کل امور مالیاتی استان سمنان ابراز امیدواری کرد با برنامه‌ریزی و پیگیری تحقق هر چه‌بهتر چشم‌اندازهای مشخص و معین، به‌منظور رفع نواقص موجود، در سال‏های آتی شاهد رتبه‌های برتر استان سمنان در تمام زمینه‌ها باشیم.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 278
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران