پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 491918 تاریخ : 1398/07/20-11:53:30
,17,22,
کسب رتبه برتر امور مالیاتی آذربایجان‌شرقی در جشنواره شهید رجایی

کسب رتبه برتر امور مالیاتی آذربایجان‌شرقی در جشنواره شهید رجایی

اداره کل امور مالیاتی آذربایجان‌شرقی رتبه برتر بیست و دومین جشنواره شهید رجایی استان را در بین کلیه دستگاه‌های اجرایی کسب کرد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از سازمان امور مالیاتی، در راستای ارزیابی عملکرد دستگاه‌های دولتی استان، اداره کل امور مالیاتی آذربایجان‌شرقی دستگاه برتر در مجموع شاخص‌های عمومی و اختصاصی سال 1397 دستگاه‌های اجرایی استان شد.
آئین اختتامیه بیست و دومین جشنواره شهید رجایی و تجلیل از دستگاه‌ها و مدیران منتخب استان با حضور استاندار آذربایجان شرقی و نماینده ولی فقیه در استان برگزار شد.
در این آئین، مدیران و دستگاه‌های منتخب استان که براساس شاخص‌های عمومی و اختصاصی موفق به کسب بیشترین امتیاز در جشنواره شهید رجایی شده بودند مورد تقدیر قرار گرفتند که غلامرضا شریفی، مدیرکل امور مالیاتی آذربایجان‌شرقی (از گروه عمومی، اجتماعی و قضایی) تندیس و لوح این جشنواره را کسب کرد.
در متن این تقدیر نامه آمده است: نظام اداری پویا،مسئولیت پذیر و پاسخ گو نقش مهم و ارزنده ای در ارتقای سلامت اداری و صیانت از حقوق مردم، تقویت سرمایه اجتماعی و پیوند و تعامل دولت و مردم دارد. جشنواره شهید رجایی فرصتی فراهم می نماید که دستگاه های اجرایی استان در فضایی مبتنی بر شاخص های عمومی و اختصاصی که منتج از برنامه های اصلاح و تحول اداری ماده 81 و 82 قانون خدمات کشوری هست، مورد ارزیابی قرار گیرد.
بر اساس نتایج ارزیابی عملکرد سال 1397 ، آن دستگاه در مجموع شاخص های عمومی و اختصاصی گروه عمومی، اجتماعی و قضایی، حائز رتبه برتر گردیده است. جا دارد مراتب قدر دانی و سپاس خود را به مناسبت کسب این عنوان در بیست و دومین جشنواره شهید رجایی استان آذربایجان شرقی به جنابعالی و همکاران محترمتان اعلام نمایم. امید است با اتکال به خداوند متعال و پیروی از منویات مقام معظم رهبری و اجرای سیاست های عالیه دولت تدبیر و امید شاهد بهبود مستمر فرایندهای انجام امور و توفیق ارائه خدمت بیشتر به مردم شریف استان باشیم.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 290
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران