پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 520432 تاریخ : 1399/07/08-16:11:39
,6,
کاهش ارزبری 137 میلیون یورویی با داخلی سازی 54 قطعه

قائم مقام اجرایی ایران خودرو اعلام کرد:

کاهش ارزبری 137 میلیون یورویی با داخلی سازی 54 قطعه

گروه صنعتی ایران خودرو با همراهی شرکت های دانش بنیان و صنایع دفاعی کشور توانسته 54 قطعه را داخلی سازی کرده و از این بابت 137 میلیون یورو کاهش ارزبری را محقق کند.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از ایران خودرو، قائم مقام اجرایی ایران خودرو، با اعلام خبر فوق، افزود: پروژه های متعددی برای داخلی سازی تولید تعریف کرده ایم که تحقق آن کاهش ارزبری 248 میلیون یورویی را به دنبال خواهد داشت. از این میزان 150 میلیون یورو در نیمه دوم امسال محقق خواهد شد.
حمید مرادی از افزایش 52 درصدی تولید در گروه صنعتی ایران خودرو از ابتدای امسال تا پایان هفته نخست مهرماه خبر داد و گفت: در این بازه زمانی بیش از 248 هزار دستگاه خودرو تولید شده و حدود 207 هزار دستگاه خودرو تجاری سازی و تحویل مشتریان شده که این میزان تحویل حکایت از رشد 25 درصدی دارد.
وی با بیان این که تعداد تعهدات معوق به مشتریان از 186 هزار دستگاه در سال گذشته به کم تر از 30 هزار دستگاه در سال جاری رسیده است، اظهار کرد: جهش تولید را در سالی که از سوی مقام معظم رهبری به این نام مزین شده را تحقق بخشیده ایم.
مرادی تصریح کرد: این دستاوردها ناشی از اتکا به خودکفایی و باور به توانمندی های مهندسان و کارشناسان متخصص کشور و به ویژه کارشناسان و مهندسان بسیجی ایران خودرو است.
وی از حضور بیش از 10 هزار و 500 مهندس بسیجی در ایران خودرو خبر داد و گفت: مجموعه کارگران و مهندسان ایران خودرو در تلاش شبانه روزی، اهداف تعیین شده تولید در این شرکت را محقق می کنند.
قائم مقام اجرایی ایران خودرو با بیان این که دشمن با تحریم صنعت خودرو به دنبال زمین گیر کردن آن بود، خاطرنشان کرد: نه تنها آن ها به اهداف شان نرسیدند بلکه ما شرایط را به نفع خودمان تغییر دادیم و زمینه خودکفایی در تولید را فراهم کردیم.
وی تصریح کرد: تاثیر تحریم در روند تولید قابل انکار نیست، اما ایران خودرو توانست راهکارهای مناسبی برای عبور از آن طراحی کند. درحال حاضر سالن های تولید ایران خودرو سه شیفت و شبانه روزی مشغول تولید هستند. تعداد تولید روزانه خطوط نیز نسبت به سال گذشته افزایش 50 درصدی را تجربه می کند.
مرادی در پایان گفت: شبکه تامین و شرکت های تولیدکننده قطعه نیز، هم پای ایران خودرو، خطوط تولید را پشتیبانی کرده اند که جای قدردانی دارد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 206
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران