پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 508455 تاریخ : 1398/12/05-17:36:23
,5,
پیشرفت ایران اسلامی مرهون نقش انکارناپذیر مهندسان است

پیام تبریک وزیر نیرو به مناسبت روز "مهندس"؛

پیشرفت ایران اسلامی مرهون نقش انکارناپذیر مهندسان است

وزیر نیرو در پیامی به مناسبت 5 اسفندماه، روز "مهندس"، این روز را به تمام مهندسین تلاشگر خانواده بزرگ صنعت آب و برق در سراسر کشور تبریک گفت.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از وزارت نیرو، متن پیام رضا اردکانیان وزیر نیرو به شرح زیر است:
مهندسین تلاشگر صنعت آب و برق
پیشرفت و سازندگی ایران اسلامی مرهون نقش انکارناپذیر مهندسان پرتلاشی است که با ایده‌ها و راه‌حل‌های خلاقانه وهمتی والا و عزمی استوار، آبادانی و رفاه و آسایش را برای هموطنان عزیزمان در گستره سرزمینی میهن همیشه سرفرازمان به ارمغان می‌آورند.
تلاش شما همکاران متخصص و متعهد در صنعت آب و برق در زمینه ایجاد زیرساخت‌های لازم برای آبادانی و توسعه پایدار کشور بر کسی پوشیده نیست، شما که با عشق خدمت به مردم فهیم و قدرشناس، ناهمواری‌ها را بر خود هموار و بهترین سال‌های عمر خود را صرف آن نموده‌اید تا لبان تشنه‌ای را سیراب سازید و یا چراغی بر خانه‌ای بیفروزید.
بی‌تردید، این مسیر پرفراز و نشیب را پایانی نیست و انتظار این است که خود را بیش از پیش به نیروی دانش، ایمان و اراده مجهز سازیم و با گام‌های استوارتر کسب رضایت الهی و افتخار ملی را سرلوحه امور قرار دهیم.
 روز مهندس را حضور یکایک شما تلاشگران عرصه مهندسی کشور تبریک می‌گویم، دست یاریتان را می‌فشارم و از خداوند متعال برایتان توفیق روزافزون در تداوم خدمت‌گزاری در راستای توسعه و پیشرفت کشور آرزومندم.

 رضا اردکانیان
وزیر نیروارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 211
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران