پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 518207 تاریخ : 1399/06/01-15:16:14
,1,
پیام تبریک مدیرعامل بانک مهر ایران به مناسبت روز پزشک

پیام تبریک مدیرعامل بانک مهر ایران به مناسبت روز پزشک

پزشکان ایرانی همواره در هنگامه سختی و دشواری، با جان فشانی و فداکاری، تصاویری در ذهن ملت ایران خلق کرده اند که هرگز نمی توان آن ها را از خاطر برد.

به گزارش بانک و صنعتبه نقل ازروابط عمومی بانک مهر ایران، دکتر مرتضی اکبری، مدیرعامل این بانک به مناسبت روز پزشک در پیامی خطاب به پزشکان کشور نوشت:

«یکم شهریور ماه روز بزرگداشت شیخ الرئیس ابوعلی سینا نام گذاری شده و این تنها بهانه ای است برای تقدیر از قشر پزشک که زحماتشان با هیچ حرفه دیگری قابل مقایسه نیست. جز پزشک کدام صاحب حرفه است که آدمی جان عزیز خود را بی چون و چرا در اختیارش قرار دهد و با اعتماد به دانش و تجربه اش امید به بازیابی سلامت را به پشتوانه لطف خدا و دستان طبیب در دل خویش زنده دارد؟

پزشکان ایرانی همواره در هنگامه سختی و دشواری، با جان فشانی و فداکاری، تصاویری در ذهن ملت ایران خلق کرده اند که هرگز نمی توان آن ها را از خاطر برد. ما هنوز خدمات بی شائبه پزشکان را در هشت سال دفاع مقدس از یاد نبردیم. حتی نسل جدید نیز که آن روزها را ندیده اند، در این روزگار که همه گیری کرونا گریبان جامعه را گرفته، شاهد تلاش های صادقانه پزشکان بوده اند.

بانک قرض الحسنه مهر ایران در راستای حمایت از حوزه بهداشت، سلامت و درمان به نوبه خود سعی کرده تسهیلاتی را به بخش سلامت جامعه پرداخت کند.

انعقاد تفاهم نامه با مراکز پزشکی و دندانپزشکی و ارائه کالاکارت به بیماران برای پوشش بخشی از هزینههای درمانی، همکاری با جامعه خیرین سلامت با هدف تقویت بخشهای مددکاری بیمارستانها، انعقاد تفاهم نامه با صندوق رفاه دانشجویی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برای اعطای تسهیلات قرض الحسنه بهدانشجویان دوره های دستیاری پزشکی و Phd تنها بخشی از اقدامات بانک مهر ایران در راستای توجه به حوزه سلامت جامعه به شمار میآید.

همچنین این بانک در راستای مسئولیت های اجتماعی خود همواره به تقویت زیرساخت های بهداشت و درمان جامعه تلاش کرده و به همین منظور تأمین هزینه مالی ساخت 3 خانه بهداشت روستایی برای زلزله زدگان استان کرمانشاه و مشارکت در ساخت بیمارستان 300 تخت خوابه روانپزشکی ایران را تقبل نموده است.

بار دیگر این روز را به همه پزشکان سرزمینمان تبریک گفته و از خداوند منان برای ایشان طلب سلامتی و توفیق برای خدمت به سلامتی جامعه دارم.»ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 233
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران