پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 518228 تاریخ : 1399/06/01-09:41:46
,10025,
پیام تبریک دکترکاردگر به مناسبت روز پزشک

پیام تبریک دکترکاردگر به مناسبت روز پزشک

دکتر ابراهیم کاردگر نایب رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل بیمه دانا در پیامی،روز پزشک را به عموم پزشکان کشور،به ویژه پزشکان معتمد این شرکت تبریک گفت.

به گزارش بانک و صنعتبه نقل ازروابط عمومی بیمه دانا متن پیام دکتر کاردگر به شرح زیر است:

یامن اسمه دواء و ذکره شفاء

بدون شک سلامتی بزرگترین عطیه الهی برای اشرف مخلوقات است و تلاش در راستای تحقق سلامتی آحاد جامعه و اعتلای رسالت خدمات رسانی به مردم یکی از بارزترین اعمال معنوی محسوب می شود.

در جهان کنونی کمتر ملتی است که به مفاخر گذشته خود توجه نکند زیرا یکی از علائم حیات و زنده بودن ملت ها توجه به مفاخر گذشته است که با وجود گذشت سیر زمان میراث گرانبهایی برای آیندگان باقی گذاشته اند. یکم شهریور ماه به پاس بزرگداشت حکیم پرآوازه مشرق زمین پزشک شهیر ایرانی شیخ الرئیس ابوعلی سینا و همچنین نقش بی بدیل پزشکان و تلاش های مجدانه کادر درمانی در مبارزه با شیوع ویروس منحوس کرونا فرصت را مغتم شمرده از مساعی تمامی تلاشگران عرصه سلامت و تندرستی کشور تشکر و قدردانی نموده، روز پزشک را به عموم پزشکان شاغل و معتمد بیمه دانا که با سعه صدر، حس نوع دوستی، حسن اخلاق دقت نظر و امانت داری مصروف می دارند تبریک و تهنیت عرض می نمایم. امید است در سایه عنایت حضرت حق همواره موفق و کامروا باشید.
ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 269
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران