پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 519714 تاریخ : 1399/06/29-11:41:14
,10025,
پرداخت اینترنتی از طریق شناسه واریز

پرداخت اینترنتی از طریق شناسه واریز

امکان پرداخت اینترنتی از طریق شناسه واریز در سایت تخصصی عمر و سرمایه گذاری شرکت بیمه کارآفرین فراهم گردیده است.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی شرکت بیمه کارآفرین، جهت رفاه و ارائه خدمات هرچه بهتر به بیمه گذاران، شرکت بیمه کارآفرین در سایت تخصصی بیمه عمر و سرمایه گذاری امکانی با عنوان پرداخت از طریق شناسه واریز را فراهم نموده است.

بیمه گذاران می توانند با استفاده از روش فوق امکان پرداخت حق بیمه با شناسه مربوط به هر بیمه نامه با پیش کد2، واریز به اندوخته با پیش کد 4، وام با پیش کد 5 را داشته باشند.

فرآیند اجرایی بدین صورت می باشد که پس از ورود شناسه توسط متقاضی، صحت وجود آن در سیستم فنی شرکت کنترل می شود و در صورت معتبر بودن با اتصال به درگاه پرداخت بانک، امکان واریز فراهم می گردد.

با استفاده از این روش، واریز به حساب بیمه عمر به شماره 862002009 انجام می شود و پس از خواندن صورتحساب بانک و شناسایی آن برای شناسایی با پیش کد 2 رسید حق بیمه به صورت خودکار در سیستم تبت می شود.

در خصوص اقساط وام در صورت واریز وجه قسط، رسید تسویه در سسیتم ثبت می شود و در صورت واریز با پیش کد مربوط به تعدیل اندوخته (کد4) الحاقیه تعدیل اندوخته را نیز سیسیتم به صورت خودکار ثبت می نماید.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 234
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران