پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 492371 تاریخ : 1398/07/28-11:32:47
,17,22,
وصول با رعایت اصول، سرلوحه اقدامات نظام مالیاتی است

مدیرکل امور مالیاتی آذربایجان غربی:

وصول با رعایت اصول، سرلوحه اقدامات نظام مالیاتی است

مدیرکل امور مالیاتی آذربایجان غربی گفت: وصول با رعایت اصول، سرلوحه اقدامات نظام مالیاتی است و ممانعت از فشار بر مردم عادی، برقراری عدالت اجتماعی و شفافیت اقتصادی از جمله اهدافی است که نظام مالیاتی کشور در تلاش برای تحقق و استقرار آن است.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از سازمان امور مالیاتی، حسن کوماسی، مدیرکل امور مالیاتی آذربایجان غربی گفت: صاحبان حرف و مشاغل پزشکی، پیراپزشکی، داروسازی و دامپزشکی استان تاکنون همکاری خوبی در زمینه ثبت‌نام در نظام سامانه فروش داشته اند.
وی با اعلام اینکه در تحقق درآمدهای مالیاتی شاهد رشد 37 درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل هستیم، اظهار داشت: مردم آذربایجان غربی و کارکنان امور مالیاتی استان، همکاری خوبی در زمینه تحقق این درآمدها داشتند.
کوماسی با اشاره به میانگین 67 درصدی توافق مودیان با نظام مالیاتی در استان برای پرداخت مالیات سال 1397، اضافه کرد: این توافق که در برخی شهرستان‌ها تا 85 درصد نیز رسید، بیانگر تعامل مطلوب مردم و نظام مالیاتی است.
این مقام مسئول با اشاره به شرایط اقتصادی، جغرافیایی، منطقه‌ای و تبادلات اقتصادی کشور با جهان، خاطرنشان کرد: با اقدامات نظام سلطه و غرب، سال ویژه‌ای را پشت سر می‌گذرانیم و نظام مالیاتی به عنوان علمدار نظام اقتصادی، نقش پررنگ‌تری در این جنگ اقتصادی ایفا می‌کند.
مدیرکل امور مالیاتی آذربایجان غربی با اعلام اینکه مجموعه نظام، عزم راسخ برای همکاری با نظام مالیاتی دارند، اظهار کرد: فرار مالیاتی، پنهان‌کاری، نپرداختن مالیات، پول‌شویی و مفاسد اقتصادی از جمله مواردی هستند که پا به پای دشمن، به اقتصاد کشور ضربه می‌زنند و ما با تکیه بر قانون، در برابر آن ایستاده‌ایم.
وی به رشد وصول مالیات در سال جاری نسبت به سال گذشته اشاره کرد و گفت: رشد مالیات دریافتی، با فشار بر بازار و تولید برنامه‌ریزی نشده بلکه با شناسایی منابع جدید و وصول معوقات کارت‌های بازرگانی محقق شده است.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 214
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران