پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 492710 تاریخ : 1398/08/06-13:51:45
,10025,
هیچ چیز ناممکن نیست: دکتر مهدی فخارزاده و تکنیک‌های برتر فروش

پژوهشکده بیمه منتشر کرد:

هیچ چیز ناممکن نیست: دکتر مهدی فخارزاده و تکنیک‌های برتر فروش

پژوهشکده بیمه کتاب هیچ چیز ناممکن نیست،‌ را برای چهارمین بار تجدید چاپ کرد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی پژوهشکده بیمه،این کتاب درباره زندگی مهدی فخارزاده بعنوان یکی از موفق ترین افراد در فروش بیمه عمر و تکنیک‌های فروش اوست و فلسفه زندگی و روش‌های فروش وی را آشکار می‌کند و مطالب آن برای فروشندگانی که در پی شکوفایی توانمندی های خود و دستیابی به پیشرفت و رضایت درونی هستند، علاوه بر جنبه انگیزشی، جنبه علمی کاربردی نیز دارد.
بر پایه این گزارش این کتاب توسط روی الکساندر به رشته تحریر درآمده است و دکترغدیرمهدوی، مهدی فتح‌الهی و الهام محمدی‌زرین ترجمه آن را بر عهده داشته‌اند.
علاقمندان جهت تهیه کتاب مذکور می‌توانند به کتابفروشی پژوهشکده بیمه واقع در تهران، سعادت آباد، میدان شهید تهرانی‌مقدم، خیابان سروغربی، پلاک 43 مراجعه و یا با شماره تلفن 22073036 تماس حاصل نمایند. همچنین خرید مجازی کتاب‌های پژوهشکده بیمه از طریق مراجعه به آدرس http://bookstore.irc.ac.ir امکان پذیر است.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 267
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران