پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 518208 تاریخ : 1399/06/01-17:31:26
,15,
همسو با اهداف جلوگیری از همه گیری ویروس کرونا؛ برگزاری عزاداری آنلاین با ترافیک رایگان رایتل

همسو با اهداف جلوگیری از همه گیری ویروس کرونا؛ برگزاری عزاداری آنلاین با ترافیک رایگان رایتل

ظرفیت رایتل در برگزاری هرچه شایسته و مطلوب تر مراسم آنلاین عزاداری ماه محرم و ایام عاشورای حسینی(ع) به کار گرفته شد.

به گزارش بانک و صنعتبه نقل ازروابط عمومی رایتل:با توجه به محدودیت های ناشی از شیوع کرونا در تشکیل اجتماعات بزرگ حسینی، رایتل تامین ترافیک دیتای سایت مذهبی «هیأت آنلاین» را بر عهده گرفت.

سامانه هیأت آنلاین به نشانی heyatonline.ir بستری برای پخش زنده هیأت و مراسم های مذهبی است که ترافیک استفاده از آن برای مشترکین رایتل از 27 مرداد تا 28 شهریور(پایان محرم) رایگان خواهد بود.

شیوع ویروس کرونا در ایران، آیین های عزاداری محرم را هم چون دیگر مراسم و برنامه های ملی و مذهبی تحت تاثیر قرار داد. اما آحاد مردم تلاش کردند با تغییر در شکل ظاهری این آئین ها و با رعایت دستورهای بهداشتی برای جلوگیری از ابتلا به بیماری کووید 19 پیام شهدای عاشورا را زنده نگه دارند.

رایتل جهت مشارکت در مراسم عزاداری کوشیده است تا با رایگان سازی ترافیک سایت مذکور ضمن ایفای مسؤولیت اجتماعی خود در ترغیب هم وطنان جهت شرکت در مراسم عزاداری آنلاین سهیم باشد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 230
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران