پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 508233 تاریخ : 1398/12/03-09:29:08
,11,
نمایشگاه توانمندی های فنی مهندسی قرارگاه خاتم افتتاح شد

با حضور وزیر راه

نمایشگاه توانمندی های فنی مهندسی قرارگاه خاتم افتتاح شد

نمایشگاه توانمندی های فنی و مهندسی شرکت های تابعه قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء با حضور وزیر راه و صنعت افتتاح شد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت، دقایقی پیش با حضور محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی و محمد سعید فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا و رضا رحمانی وزیر صنعت معدن و تجارت نمایشگاه توانمندی‌های بیش از یکصد شرکت تابعه قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا در محل شبستان مصلی امام خمینی تهران آغاز به کار کرد.

محمد اسلامی در حاشیه بازدید از این نمایشگاه در جمع خبرنگاران، ایران را سرزمینی پربرکت و سراسر استعداد دانست و گفت: توانسته ایم فرد باوری را به یک جریان زنده در کشور تبدیل کنیم. این اتفاق می‌تواند ریشه‌های وابستگی را قطع کند.

وی افزود: هدف تحریم‌ها ایجاد فساد در کشور است تا مقبولیت نظام را به چالش بکشد اما در سال رونق تولید، جلوه و تحقق خودباوری خواهد بود.

به گفته اسلامی، شرکت‌های صنعتی و مهندسی کشور به خوبی توانسته اند پروژه‌ها را به دست بگیرند و حتی می‌توانیم صادرات خدمات فنی و مهندسی داشته باشیم.

وزیر راه تصریح کرد: با ایجاد ارزش افزوده در صنایع دانش بنیان می‌توانیم جغرافیای اقتصادی کشور را گسترش دهیم.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 231
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران